Рубрика: Політика

25 листопада

Лідери ЄС схвалили угоду про Brexit

foto

Після схвалення пакета документів про Brexit лідери країн - членів Євросоюзу зустрінуться з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей.

На екстреному саміті членів ЄС, який у неділю, 25 листопада, пройшов у Брюсселі, 27 лідерів держав Євросоюзу схвалили угоду про вихід Великобританії з ЄС. Про це повідомив президент Європейської Ради Дональд Туск своєму мікроблозі в Twitter, пише Кореспондент.

"27 держав - членів ЄС схвалили угоду про вихід (Великобританії з ЄС) і політичну декларацію щодо майбутніх відносин між ЄС і Великобританією", - написав Дональд Туск.

Обговорення, за даними Європейської правди, тривало менше години.

Очікується, що після схвалення пакета документів про Brexit лідери зустрінуться з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей, щоб проінформувати її про своє рішення.

Після рішення лідерів ЄС угоду про Brexit має схвалити Європарламент, парламенти всіх держав - членів ЄС, а також парламент Великобританії.

Очікується, що парламент Великобританії розгляне угоду на початку грудня. Однак гарантій, що документ буде схвалений, немає, адже лейбористи, ліберал-демократи, шотландські націоналісти, північноірландські депутати й навіть чимало консерваторів налаштовані голосувати проти угоди.

Лідери прийняли політичне рішення про схвалення угоди після 18 місяців переговорів між Лондоном і Брюсселем, під час яких сторонам доводилося вирішувати такі істотні перешкоди, як кордон між Ірландією та Північною Ірландією та проблему Гібралтару.


25 листопада 2018, 19:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Поліція Мукачівщини затримала хулігана, який умисно пошкодив автомобіль «швидкої»

Іван Бушко про Берегівський район: а Виноградівський уже не згадують

Президентські вибори у Польщі: у другий тур виходять чинний президент та мер Варшави

Мешканця Берегово засуджено до двох років ув’язнення

З'явилася альтернатива Берегівському району - Угочанський

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину