Рубрика: Економіка

22 листопада

В ЄС вирішили посилити контроль над банківськими рахунками

foto

Постпреди країн Євросоюзу узгодили позицію на переговорах з Європарламентом про доступ правоохоронних органів до фінансової інформації.

Про це повідомила Рада ЄС, передає Інтерфакс-Україна.

Мета нової директиви в тому, щоб компетентні правоохоронні органи могли отримувати прямий і негайний доступ до інформації, що стосується банківських рахунків, і вивчати її з метою попередження або виявлення порушень кримінального характеру, а також проведення відповідних розслідувань.

"Злочинці, які мають банківські рахунки в одній або декількох країнах, можуть переказувати кошти протягом декількох годин. Правоохоронним органам необхідний прямий і швидкий доступ до фінансової інформації, щоб мати можливість здійснювати розслідування щодо таких засобів і заморожувати їх до переказу", - сказав міністр внутрішніх справ головуючий в Раді ЄС Австрії Герберта Кікла.

За його словами, пропоновані нові правила встановлять ясний юридичний порядок, що дозволяє доступ до такої інформації і обмін нею.

У Брюсселі вважають, що такі заходи необхідні для посилення боротьби проти тероризму та великої злочинності.

Відзначається, що нині наявна директива ЄС щодо недопущення відмивання грошей вже вимагає від держав-членів низки заходів, "які у прийнятний час ідентифікують осіб, які мають банківські рахунки та осередки", а також забезпечують певний доступ до банківської інформації підрозділам фінансової розвідки.


22 листопада 2018, 16:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З 1 вересня мінімальна зарплата в Україні складатиме п’ять тисяч гривень

МВФ змінив прогноз падіння світової економіки в бік погіршення

Закарпатці за місяць купили нових авто на 2,3 мільйони доларів

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за травень 2020 року

МВФ прийме рішення щодо нової програми для України 9 червня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину