Рубрика: Кримінал

20 листопада

За використання нелегальної робочої сили мукачівський підприємець сплатить 335 тис. гривень

foto

16 листопада 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбувся черговий розгляд справи щодо дотримання законодавства у сфері трудових відносин.

Підприємець, який для роботи в одному із закладів харчування використовував нелегальну робочу силу, на розгляд справи не з’явився. Розгляд справи відбувся без його присутності.
Нагадаємо, що підставою для розгляду справи став акт інспекційного відвідування, яким зафіксовано використання нелегальних працівників. Зокрема, невідомого офіціанта (документи на якого були взагалі відсутні), а також адміністратора та бармена, які працювали за цивільно-правовими договорами (з надання певних послуг), хоча трудові відносини містили всі ознаки для укладання трудових договорів з обов’язковим повідомленням у ДФС та сплатою ЄСВ.
З огляду на вищенаведене, керуючись ст..259 Кодексу законів про працю України, ст..53 Закону України «про зайнятість населення», частиною третьою ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування», пунктом 8 Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення ,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 року №509, та на підставі абзацу 2 ст.265 Кодексу Законів про працю України вирішено накласти штраф на порушника у розмірі 335 070 гривень (триста тридцять п’ять тисяч 70 гривень). Зазначена сума штрафу підлягає сплаті до бюджету м.Мукачева протягом одного місяця з дня прийняття постанови.
Дата набрання постановою законної сили - 16.11.2018 року. Постанова може бути оскаржена в суді.
Крім того, до Мукачівського міськрайонного суду скеровано справу про притягнення даного підприємця до адміністративної відповідальності, а це окремий штраф у розмірі від 8 500 до 17 000 гривень.
Штраф за кожного нелегального працівника дорівнює тридцятикратному розміру мінімальної заробітної плати: 3 723 гривеньх30=111 690 гривень.
Відповідно до законодавства, інспекційне відвідування щодо перевірки у сфері дотримання трудових відносин здійснюється на підставі відповідних повідомлень від ДФС, Пенсійного Фонду, рішень судів, звернень громадян, публікацій в засобах масової інформації.

Мукачівська міська рада

20 листопада 2018, 10:36
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті затримано учасників злочинного угруповання, яке займалось збутом синтетичних психотропів (ФОТО)

Прокуратура погодила підозру стрілку, який напав на двох чоловіків неподалік Ужгорода

З України намагалися вивезти культурні цінності

Поліцейські Перечинщини викрили крадія дитячих іграшок

Поліція затримала стрілка, який поранив двох чоловіків на околиці Ужгорода

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину