Рубрика: Економіка

19 листопада

Через помилки Газзбутів українцям можуть відключити газ

foto

АТ «Укртрансгаз» виявило, що постачальники природного газу некоректно передають дані про своїх споживачів. Без цих даних населення можуть відключити від газу

Акціонерне товариство «Укртрансгаз» виявило, що постачальники природного газу некоректно передають дані про своїх споживачів до Інформаційної платформи "Укртрансгазу", про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, повністю відсутні дані про споживачів-фізичних осіб, а інформація про промислових споживачів подана з помилками.

Оскільки, з 1 грудня 2018 року український газовий ринок має перейти на добове балансування, постачальники та облгази мають внести інформацію про номінації споживачів на грудень.

Якщо дані про всіх споживачів не внесуть до 25 листопада, то згідно вимог нової редакції Кодексу газотранспортної системи, споживачів, які не потрапили до реєстру жодного з постачальників, відключать від споживання газу починаючи з 01 грудня 2018 року.

Наразі постачальники не підтвердили номінацій на грудень для споживачів, які підпадають під дію ПСО (Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу). Тобто в інформаційній платформі немає даних про споживачів-фізосіб.

Також "Укртрансгаз" виявив ряд споживачів-промислових підприємств, інформація про яких передали з помилками - вказали невірний EIC-код.


19 листопада 2018, 12:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МВФ прийме рішення щодо нової програми для України 9 червня

Нацбанк погіршив прогноз падіння економіки України

Польща може опинитися на межі катастрофи без працівників з України — польський експерт

Україна може втратити до 20% врожаю - вчені

В ООН порахували фінансові втрати людства від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину