Рубрика: Культура

17 листопада

Ужгородський коледж культури і мистецтв запустив незвичайний флешмоб (ВІДЕО)

foto

Новітні символи Ужгорода – мініскульптурки Михайла Колодка стали героями флешмобу студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Прем’єрний показ нової роботи його студії «Замкові сходи» відбувся на святкуванні Дня студента.

Ужгородський коледж культури і мистецтв вже довгими роками посідає помітне місце в культурному житті нашого краю. За ці роки за ним закріпився певний імідж консервативного закладу, що акцентує на народні традиції. Це дійсно так. На це треба спиратися, щоб можна було йти далі. Розвиватися відповідно до нового часу. 
Такий розвиток найбільш помітний сьогодні, коли коледж опановує нові спеціальності в площині вищої освіти. Та разом з навчальним процесом розвивається і творчий процес. Заклад прагне бути ширше присутнім у загальному культурному просторі Закарпаття. Також і в тих нішах, які раніше були йому не притаманні.
Помітною стала ціла низка творчих зустрічей студентів із режисерами, акторами, літераторами, музикантами. У свою чергу студентські колективи часто запрошують на численні культурні заходи в краї та за кордоном.
Погляди на те, яким широким має бути коло присутності й спілкування студентів значно змінилися в останній час.
Одним із проявів нових тенденцій став запропонований керівником вишу, що готується стати академією, Наталією Шетелею флешмоб, покликаний яскравим способом популяризувати місто, де працює заклад. Пригорнути увагу гостей Ужгорода, нагадати містянам про його принади.
Формою втілення такого задуму стало виконання на народних інструментах кавер-версії відомої пісні «Бітлз» - «Жовтий підводний човен». Чому? Уявний човен мав проплисти річкою Уж від однієї вже брендової для Ужгорода мініскульптурки до іншої, пов’язав їх в одне ціле, поєднав з європейською культурою. Але спираючись при цьому на народні традиції краю.
Безумовно, це свідома еклектика. Безумовно, це витончена самоіронія. Але це та форма, яка не залишає байдужим нікого. Жартома кажуть, що виконання “Yellow submarine” на трембіті можна пропонувати у книгу рекордів Гіннеса. Так казали свідки незвичних зйомок відео, які весело спостерігали за роботою студентів на знімальних майданчиках.
Коледж ділиться цією роботою з іншими творчими навчальними закладами області, мистецькими колективами нашого краю, всіма охочими.
Це своєрідний виклик позмагатися на користь іміджу Закарпаття.
Підхоплюйте! Долучайтеся! Продовжуйте!

Джерело: УККіМ


17 листопада 2018, 17:29
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На ужгородку скоїли розбійний напад

Україну на Євробаченні в Амстердамі представить гурт Go-A

Вийшов друком туристичний путівник Ужгородом

В Ужгороді завершився ІІ міжнародний фестиваль моновистав

Аліна Паш зняла документальний фільм «Pintea»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину