Рубрика: Економіка

16 листопада

У Європі зобов’язали повертати до 100% вартості квитка за затримку потяга

foto

Європарламент ухвалив зміни до правил захисту прав пасажирів залізничного транспорту та зобов’язав компанії, які працюють у цій галузі, підвищити рівень роз’яснювальної роботи щодо цього серед користувачів залізничних послуг.

Відповідне рішення розміщено на сайті Європейського парламенту.

«Депутати підвищили компенсацію за затримки більш ніж на годину з 25 до 50 відсотків вартості квитка. Пасажири набувають це право на додаток до права продовжити подорож або здійснювати її іншими шляхами. За затримку на півтори години пасажирам буде повертатися 75 відсотків вартості квитка, і 100 відсотків – за затримку тривалістю більше двох годин», - йдеться у рішенні Європейського парламенту.

Депутати Європарламенту також обмежили кількість випадків, коли залізничні компанії можуть виправдовувати затримки руху «надзвичайними обставинами».

Європарламент ухвалив уточнені правила щодо захисту прав пасажирів більшістю голосів. Це рішення буде передано на розгляд Ради ЄС, яка має розпочати переговори з державами-членами щодо конкретних формулювань оновленого законодавства.


16 листопада 2018, 8:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Європейці витрачають на продукти близько 20% мінімальної зарплати, українці – майже 50% доходів

Скільки витратили закарпатці на покупку нових авто минулого місяця

Названо суму боргу, за яку українців позбавлятимуть субсидії

Названо країни-лідери з переказу грошей в Україну

У 2018 році Україна позичила 286 млрд

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину