Рубрика: Бізнес

15 листопада

Які автоматичні ворота на виробництво краще встановлювати в Івано-Франківську, знають фахівці WISNIOWSKI-VOROTA-KIEV.COM.UA

foto

Обираючи в’їзну систему для виробничого підприємства слід враховувати багато факторів, які безпосередньо впливають на його функціональність.

Автоматична брама повинна відповідати встановленим вимогам того чи іншого об’єкту та встановлюватись у споруди відповідно до умов їхнього використання — склад, завод, ангар, автостоянка тощо. Промислові ворота Wisniowski відмінно підходять для оснащення різних виробничих приміщень, про які більш детально розкажуть фахівці компанії «WISNIOWSKI-VOROTA».

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ: МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Польські секційні брами виготовлені з сучасних матеріалів з дотриманням всіх необхідних норм щодо конструкцій, які призначені не для побутового використання. Вони відповідають європейським стандартам якості та безпеки: про це свідчать сертифікати та маркування «СЕ», що зазначене на продукції.

Модельний ряд представлено вісьма моделями: відрізняючись за своїми технічними показниками, кожна з них має свої конструкційні особливості. Три серії секційних воріт для підприємств оснащені пінонаповненими сендвіч-панелями з алюмінієвим каркасом, інші п’ять — сталевими. Підйомні полотна шістьох брам виконані з панелей товщиною 40 мм і тільки дві складаються з 60 міліметрових секцій. Також в залежності від варіації в’їзної конструкції, вони мають різні системи напрямних, що дозволяє їх встановлювати в будівлі навіть з нестандартними параметрами.

ПІДЙОМНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО: ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ КОНСТРУКЦІЙ 

Враховуючи особливості промислового об’єкту та технічні характеристики підйомної брами, можна легко підібрати необхідну модель, яка матиме необхідну інтенсивність використання та відповідне оснащення. До основних переваг таких в’їзних систем належать:

• вони розроблені з урахуванням сучасних тенденцій та мають безліч варіантів щодо зовнішнього оформлення;

• характеризуються швидким і простим монтажем завдяки різним видам напрямних;

• використання натяжного троса в автоматичних системах дозволяє зменшити глибину приміщення, створюючи оптимальні параметри для установки;

• секційні ворота для підприємств мають відмінне урівноваження полотна;

• відкривання конструкції може здійснюватись кількома способами — ланцюговою чи шнуровою передачею або за допомогою приводу, оснащеного панеллю керування «вгору-стоп-вниз».

• вибір необхідного оснащення та підключення інших функцій;

• робочий ресурс деяких моделей може бути розширений до 100 000 циклів.

Конструкційні елементи, такі як з'єднувальні елементи напрямі чи панелі зі сталі, виконуються з оцинкованого металу. Поверхня секцій вкривається поліефірною фарбою стійкою до негативного впливу навколишнього середовища, а їхнє міцне кріплення забезпечує спеціальна методика багатошарового загинання.

Promyishlennyie vorota sektsionnogo tipa s panoramnyimi vstavkami v Ivano-FrankovskeДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОЛЬСЬКИХ ВОРІТ НА СКЛАД, ЗАВОД, АНГАР ТОЩО

Для забарвлення підйомної системи пропонуються як базові, так і нестандартні відтінки за каталогом RAL. Версії зі сталевими панелями можуть мати гладку або формовану поверхню у вигляді мікрохвилі, низького та високого гофру або бути текстурованими чи стилізовані під «натуральну деревину». Для моделі MakroTherm XXL з товстими панелями товщиною 60 мм, що мають коефіцієнт теплопередачі 0,9 Вт/м²∙K, доступне тиснення Woodgrain та оформлення у вигляді низького гофру.

ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ У ПОЛЬЩІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

Щоб придбати польську продукцію європейського зразка для промислового підприємства, необхідно зателефонувати за номером: +38 (050) 993-70-77 чи +38 (044) 209-58-18. Представник компанії, що є офіційним представником ТМ «Вішневські» допоможе правильно оформити замовлення, враховуючи всі побажання клієнта, щоб купити ворота на завод, склад тощо. Ознайомитися з високоякісною продукцією можна у виставковому салоні «ЗАВОД WISNIOWSKI Івано-Франківськ», де представлені зразки пропонованого товару, автоматика та інші необхідні аксесуари. Шоу-рум знаходиться за адресою: вул. Височана, 16-В. Компанія також пропонує професійне встановлення воріт в цех чи інше виробниче приміщення, надає гарантійне та сервісне обслуговування.

Sektsionnyie promyishennyie vorota dlya avtoservisa v Ivano-Frankovske


15 листопада 2018, 17:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Forbes опублікував рейтинг найдорожчих брендів світу

Курс валют на 24 травня

Какие присадки добавляют в бензин?

Курс валют на 22 травня

Курс валют на 20 травня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину