Рубрика: Суспільство

15 листопада

Українцям дозволили вибирати між субсидією і пільгою на тепло

foto

Підставою для надання державної пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення

Кабінет міністрів України надав право вибору українським сім'ям користуватися в опалювальний сезон пільгою або ж субсидією. Про це повідомляється на сайті Teplo.gov.ua.

"Якщо сім'я має право на субсидію, але її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше платити за комунальні послуги з урахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії. І навпаки: якщо в опалювальний період сім'ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно подати заяву для призначення субсидії", - йдеться в повідомленні.

Підставою для надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення, яке вказує, до якої категорії пільговиків відноситься та чи інша особа, яка знижка по оплаті за житлово-комунальні послуги їм належить.

При пільговій оплаті послуг квитанції жителям надходять уже з урахуванням знижки.

Основними категоріями пільговиків, які мають право на комунальну знижку від держави, є: учасники війни (50% знижки); члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (50% знижки); особи, які мають особливі і особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, їхні вдови (удівці) (100% знижки); учасники бойових дій (75% знижки); особи з інвалідністю внаслідок війни (100% знижки); ліквідатори аварії на ЧАЕС і постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС 1-ї та 2-ї категорій (50% знижки); жертви нацистських переслідувань (знижка від 50 до 100%); діти війни (25% знижки).


15 листопада 2018, 14:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Наступного тижня прогнозують аж три магнітні бурі

На КПП "Тиса" з самого ранку утворились величезні затори

З початку року закарпатські патрульні зафіксували 94 випадки керування у стані сп’яніння

Протягом минулої доби закарпатські митники оформили рекордну кількість «євроблях»

Українців попередили про спалах алергії

їїїїїїїї...

Сталкер
16 листопада 2018, 20:47

Одне не розумію, як могли дожити до тепер ліквідатори аварії на ЧАЕС ???

Прокоментуй новину