Рубрика: Суспільство

12 листопада

Мукачівські поліцейські зустрілись з молоддю (фото)

foto

Співробітники сектору кадрового забезпечення та ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції спільно з представником регіонального відділення Національної академії внутрішніх справ України провели зустрічі в трьох навчальних закладах Мукачева, де розповіли про умови вступу та переваги навчання у навчальних закладах системи МВС.

Сьогодні, 12 листопада, працівники Мукачівського відділу поліції Мар’яна Захарова, Марина Ільтьо, а також представник Закарпатського відділення Національної академії внутрішніх справ України Вікторія Комар провели в Мукачеві зустрічі з випускниками  вищого профучилища №3, кооперативного торговельно-економічного коледжу та військового ліцею.

Мар’яна Захарова повідомила, що в Україні діє 7 вищих навчальних закладів системи МВС. Вона розповіла випускникам, як потрібно готуватися, аби успішно пройти етапи конкурсного відбору. Також наголосила, що охочим пов’язати своє життя з поліцією, вже сьогодні потрібно удосконалювати свою фізичну підготовку.

З переваг здобуття освіти у навчальних закладах системи МВС – безкоштовне забезпечення форменим одягом, проживання у сучасних гуртожитках або казармах, безкоштовне харчування та медичне лікування, якісне навчання з використанням сучасних технологій, проходження практики у підрозділах Національної поліції з отриманням грошового забезпечення. А також гарантоване працевлаштування після закінчення навчання. До слова, період навчання зараховується до вислуги років у поліції. 

Присутні з цікавістю слухали виступаючих та задавали питання. Дехто висловлював бажання в майбутньому поповнити ряди працівників поліції, тому цікавився не тільки  умовами  вступу, а й умовами праці в різних службах поліції.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


12 листопада 2018, 17:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Першу дозу щеплення від ковіду отримали 62% освітян

Продаж ліків на Закарпатті

НСЗУ виплатила ковідним лікарням Закарпаття 6,1 млн грн за серпень

На Закарпатті 777 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

У Румунії з наступного тижня почнуть щеплення третьою дозою вакцини від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено