Рубрика: Суспільство

12 листопада

Мукачево відзначило День святого Мартина

foto

Мукачево відзначало День святого Мартина, покровителя та захисника міста.

Урочистості розпочалися вчора з меси в кафедральному соборі Святого Мартина. В центральній частину міста організовані тематичні фото-зона та гастро-локація, де можна скушувати смажена гуска, печені яблука, каштани, мед, вино, а для туристів працює й інформаційна зона.
Ввечері розпочалася не менш важлива частина дійства – в кафедральному костелі Святого Мартина за участю хорових колективів краю, в рамках проекту «Martin-music-fest” пройшла в урочиста меса.
Вже о 18:30 біля міської бібліотеки сформувалася святкова колона з ліхтариками за участі дітей та батьків. Колона пройшла центральною частиною міста до Ратуші. Тут на площі актори Мукачівського драмтеатру провели театралізоване дійство з життя святого Мартина.
До містян та гостей міста звернувся міський голова Андрій Балога. На учасників фесту чекало символічне окроплення землі молодим вином для родючості.
Також міський голова нагородив призами переможців конкурсу серед дітей старших груп закладів дошкільної освіти за кращу творчу роботу на тему: «Святий Мартин – історія та легенда».
та відзначив грамотами та подарунками представників закладів загальної та позашкільної освіти, учасників міського фестивалю «Чарівний ліхтарик».
За підсумками кваліфікованого журі в місті визначено переможців конкурсів: за кращу творчу роботу серед дітей старших груп закладів дошкільної освіти « Святий Мартин:історія та легенда» нагородили грамотами виконавчого комітету Мукачівської міської ради і подарунками (набори творчості, ігри), а саме: І місце –- Шімон Мілан, вихованець ДНЗ №33 - ІІ місце – Фок Анна, вихованка ДНЗ №11 - Горані Софія, вихованка ДНЗ №3 - ІІІ місце- - Мадар Юліанна, вихованка ДНЗ №5 - Баранов Максим, вихованець ДНЗ №18 - Мешко Тетяна, вихованка ДНЗ №19 Серед закладів освіти у рамках святкування Дня святого Мартина нагородили грамотами виконавчого комітету Мукачівської міської ради і подарунками (акустичні системи) всі школи. Відтак, кожна школа у подарунок отримала акустичну систему.
Опісля для містян та туристів було влаштовано фаєр-шоу від The Fire Life Theatre.

Мукачівська міськрада

На данном изображении может находиться: в помещении


12 листопада 2018, 9:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Першу дозу щеплення від ковіду отримали 62% освітян

Продаж ліків на Закарпатті

НСЗУ виплатила ковідним лікарням Закарпаття 6,1 млн грн за серпень

На Закарпатті 777 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

У Румунії з наступного тижня почнуть щеплення третьою дозою вакцини від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено