Рубрика: Економіка

07 листопада

Закарпаття «пасе задніх» в освоєнні коштів Дорожнього фонду, - міністерство

foto

Інфографіка

Станом на 31 жовтня 2018 року лише 12 українських областей та місто Київ освоїли більше 80% коштів Дорожнього фонду, які були виділені на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання місцевих доріг. Цю інформацію оприлюднило Міністерство інфраструктури України.

Лише одна область - Хмельницька - за 10 місяців використала 100% коштів Дорожнього фонду, які було виділено на місцеві дороги. За нею йдуть Вінницька та Запорізька області з показниками 98% та 96% відповідно. Найменше серед українських областей, а саме, 42% коштів Дорожнього фонду використала станом на 31 жовтня 2018 року Луганська область.

Передостанню позицію у списку, що оприлюднило Мінінфраструктури, поділяють Закарпатська та Миколаївська області з однаковими показниками - 52%.

Як відомо, Державний дорожній фонд - це цільовий фонд у складі спеціального фонду Державного бюджету України, який акумулює кошти на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення.

Дорожній фонд створений відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" від 17 листопада 2016 року. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше зазначав, що Державний дорожній фонд працює успішно і передбачає захищене фінансування дорожньої галузі в 2018 році на рівні 32 млрд гривень.


07 листопада 2018, 15:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українці переплачують за дороги вдвічі більше за сусідню Словаччину

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 25,14 грн/долар

Частина українців не зможе вийти на ранню пенсію

У Полтавській обл. міліція викрила підпільний цех з виробництва шкарпеток

НБУ хоче заборонити використовувати гроші з ФОП–рахунку на власні потреби

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину