Рубрика: Суспільство

07 листопада

В Україні зростає попит на вживані іномарки

foto

Всього з початку року українські номери отримали 83,9 тис легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 90% більше ніж за аналогічний період минулого року

У жовтні 2018 року з 19 тисяч вперше поставлених на облік в Україні легкових автомобілів 11,8 тисячі були іномарками з пробігом. Про це повідомляє асоціація Укравтопром.

В результаті, з наближенням закінчення терміну дії знижених ставок акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, частка таких машин на первинному ринку України досягла 62%.

У порівнянні з жовтнем минулого року кількість вживаних авто в первинних реєстраціях зросла в 2,2 раза. Маркою–лідером на первинному ринку легкових авто з пробігом залишається Volkswagen.

У звітному місяці українці поставили на облік 1967 імпортованих Volkswagen, що були в експлуатації. На другому місці Renault з показником 1539 старих авто. Третій результат у Skoda – 1122 авто з пробігом. Ford залишився на четвертій сходинці, секонд-хенд цієї марки обрали 814 українців. Замикає жовтневу п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 672 машини. 

Всього з початку року українські номери отримали 83,9 тис легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 90% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Найпопулярнішим автомобілем з пробігом на первинному ринку як за підсумками місяця, так і за період з початку року залишається Renault Megane.

У жовтні цю модель обрали 1048 осіб, а за десять місяців – 8476 автомобілістів.


07 листопада 2018, 12:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Громадяни Афганістану мали намір нелегально дістатися Європейського Союзу

Чотири області, зокрема і Закарпатська, залишилися без керівників поліції

Мукачівського наркоторгівця засуджено до 6 років і 6 місяців позбавлення волі

Скільки закарпатських родин отримали у липні субсидії?

У черзі на ПП «Тиса» стоїть півтори сотні автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину