Рубрика: Суспільство

07 листопада

В Україні зростає попит на вживані іномарки

foto

Всього з початку року українські номери отримали 83,9 тис легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 90% більше ніж за аналогічний період минулого року

У жовтні 2018 року з 19 тисяч вперше поставлених на облік в Україні легкових автомобілів 11,8 тисячі були іномарками з пробігом. Про це повідомляє асоціація Укравтопром.

В результаті, з наближенням закінчення терміну дії знижених ставок акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, частка таких машин на первинному ринку України досягла 62%.

У порівнянні з жовтнем минулого року кількість вживаних авто в первинних реєстраціях зросла в 2,2 раза. Маркою–лідером на первинному ринку легкових авто з пробігом залишається Volkswagen.

У звітному місяці українці поставили на облік 1967 імпортованих Volkswagen, що були в експлуатації. На другому місці Renault з показником 1539 старих авто. Третій результат у Skoda – 1122 авто з пробігом. Ford залишився на четвертій сходинці, секонд-хенд цієї марки обрали 814 українців. Замикає жовтневу п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 672 машини. 

Всього з початку року українські номери отримали 83,9 тис легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 90% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Найпопулярнішим автомобілем з пробігом на первинному ринку як за підсумками місяця, так і за період з початку року залишається Renault Megane.

У жовтні цю модель обрали 1048 осіб, а за десять місяців – 8476 автомобілістів.


07 листопада 2018, 12:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Без проблем арендуем автобус для перемещений по Украине

В Ужгороді почалася Всеукраїнська олімпіада з угорської мови та літератури

Ужгородський скансен шукає учасників першої музейної Школи юного екскурсовода

Завтра частина ужгородців будуть сидіти без води

Протягом січня населення Закарпатської області скоротилося на 330 осіб

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину