Рубрика: Політика

07 листопада

Стали відомі імена міжнародних експертів, які відбиратимуть суддів до Антикорупційного суду

foto

До ради входитимуть 6 міжнародних експертів, серед яких 4 суддів та 2 прокурори

У вівторок, 6 листопада, вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) обрала 6 кандидатів до громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ), яка сприятиме у проведенні конкурсного добору суддів до Вищого антикорупційного суду.

За повідомленням Центру протидії корупції, обрання кандидатів до ГРМЕ відбулося на відкритому засіданні шляхом таємного голосування, участь у голосуванні взяли 14 членів ВККС.

До ради входитимуть 6 міжнародних експертів, серед яких 4 суддів та 2 прокурори - двоє експертів із Великобританії, решта із Литви, Канади, Данії та Македонії.

До складу громадської ради увійшли: суддя Верховного суду Литви Аурелійус Гутаускас, суддя Суду королівської лави у провінції Саскачеван (Канада) Тед Зажечни, екс-голова першої секції ЄСПЛ Мір’яна Лазарова-Трайковська, суддя Апеляційного суду Великої Британії у відставці Ентоні Хупер, британський прокурор у відставці Лорна Харріс і колишній заступник державного прокурора з розслідування особливо важливих економічних злочинів з Данії Флемінг Денкер.

У ВККС наголосили, що членами ГРМЕ можуть бути призначені громадяни України або іноземці, які мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, мають досвід роботи не менше ніж 5 років у здійсненні процесуального керівництва чи здійснення судочинства у справах, пов'язаних з корупцією. 

Джерело: zaxid.net


07 листопада 2018, 10:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Угорщина не просила Росію про допомогу - МЗС

Поліція розшукує грабіжників, котрі відібрали сумку з грошима від мукачівки

МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини через заяву щодо автономії Закарпаття

Газпром погрожує припинити постачання газу в напрямку України у разі відсутності нового транзитного контракту - ЗМІ

Рейтинг Зеленського прискорив падіння - опитування

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину