Рубрика: Бізнес

05 листопада

Товари дорожче 100 євро, що доставляються поштою з-за кордону, хочуть обкласти податком

foto

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ввести податок на додану вартість на ввезення товарів у міжнародних поштових відправленнях на суму понад 100 євро для одного одержувача-фізособи.

Про це сказано в законопроекті №9260 від 5 листопада, передають Українські Новини.

Згідно з пояснювальною запискою, в разі прийняття законопроекту ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, для одного одержувача - фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, буде обкладатися податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом.

Для застосування зазначеної норми пропонується встановити перехідний період із 1 січня 2019 по 30 червня 2019 року, протягом якого податком на додану вартість будуть обкладатися товари, сумарна фактурна вартість яких перевищуватиме еквівалент 150 євро.

7 грудня 2017 року Верховна Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю 150 євро кожна.


05 листопада 2018, 20:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 20 листопада

21 листопада буде частково обмежено доступ до електронних сервісів ДПС

Кредити фізичним особам від Банку Кредит Дніпро

Как выбрать и где купить ветеринарный электрокардиограф в Украине

Курс валют на 19 листопада

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину