Рубрика: Суспільство

05 листопада

На Закарпатті виявлили маслянисті плями на поверхні дериваційного каналу

foto

На початку с. Оноківці, біля автотранспортного мосту

3 листопада 2018 року о 11 год. 35 хв. до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області надійшла інформація від оперативного чергового Управління ДСНС України у Закарпатській області про виявлення маслянистої плями на поверхні водного дзеркала дериваційного каналу Оноківської та Ужгородської ГЕС.

Спеціалістами інспекції одразу було здійснено виїзд на місце події. В ході обстеження верхньої ділянки дериваційного каналу та в районі розміщення Оноківської гідроелектростанції слідів маслянистої плівки не виявлено.

На початку с. Оноківці, біля автотранспортного мосту на поверхні водного дзеркала дериваційного каналу спостерігались невеликі маслянисті плями. Місце потрапляння забруднюючої речовини в поверхневу водойму під час огляду не встановлено.

Інспекцією проведено відбори проб води у випуску після гідротурбіни Оноківської ГЕС, поверхневих вод дериваційного каналу та р. Уж.

За результатами проведених інструментально-лабораторних вимірювань встановлено перевищення гранично-допустимої концентрації нафтопродуктів у пробі поверхневої води дериваційного каналу, біля автотранспортного мосту с. Оноківці.

У річці Уж перевищень допустимих концентрацій нафтопродуктів не зафіксовано.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області


05 листопада 2018, 15:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лечение молочных зубов у детей

Страйк у Франції: поліція затримала 71 особу

Стать магистром в Польше? Легко!

Жіночі шапки від New Balance – стиль у комфорті

Вчені розповіли про смертельну небезпеку макіяжу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину