Рубрика: Суспільство

02 листопада

Підсумки роботи за жовтень підбили рятувальники Закарпаття

foto

2 листопада в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбулась нарада за результатами службової діяльності пожежно-рятувальних підрозділів у жовтні поточного року.

На заході, який відбувся під головуванням керівника закарпатських рятувальників Романа Гудака, взяли  участь керівний склад Управління та структурних підрозділів області. Розпочали з приємного – вручення особовому складу чергових спеціальних звань та відзнак за сумлінну службу.

На нараді обговорили досягнення, статистику, стан реагування на надзвичайні події та ситуації в області, що виникали за звітний період, а також заходи, спрямовані на покращання виконання завдань за призначенням.

Як зауважили у своїх доповідях заступники начальника Управління ДСНС області за напрямками діяльності, впродовж жовтня не сталося жодної надзвичайної ситуації. А з початку року таких було шість. Однак, спостерігається тенденція щодо збільшення кількості пожеж. Так, з початку року на Закарпатті виникло 1847 пожеж, а за аналогічний період 2017 їх було 1385.

Підсумовуючи результати наради, очільник закарпатських рятувальників Роман Гудак наголосив, що основна увага підрозділів Управління має бути зосереджена на попередженні загибелі й травмування людей на пожежах та різного роду надзвичайних ситуаціях. На часі - забезпечення готовності пожежно-рятувальних підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, а саме: підготовка техніки та спорядження до роботи в умовах низьких температур, уточнення розрахунків, удосконалення взаємодії з аварійними підрозділами інших органів влади, перевірка готовності пунктів обігріву до прийому громадян.

 DSC_0171.JPG   DSC_0157.JPG

 DSC_0162.JPG   DSC_0168.JPG

 DSC_0178.JPG

У ДСНС України у Закарпатській області


02 листопада 2018, 17:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Мукачеві прокуратура зареєструвала провадження за фактом виготовлення і розповсюдження відео, що ймовірно, пропагує культ насильства і жорстокості

Изучаем французский: книги, которые стоит прочитать начинающим

У передмісті Ужгорода буде обмежено водопостачання

WhatsApp з 31 грудня перестане працювати на мільйонах пристроїв

Епідситуація в Закарпатті за минулий тиждень: 3 випадки кору та 3 658 гострих респіраторних інфекцій

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину