Рубрика: Суспільство

02 листопада

Чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту днями відбулося в Ужгородській міській раді

foto

У зв’язку з поновленням руху транспорту на вулиці Шумній було прийнято рішення відновити із понеділка, 5 листопада , односторонній рух на вул. Підградській.

Департаменту міського господарства доручили встановити дорожній знак “Автобусна зупинка” на діючих зупинках на вул. Руській, Льва Толстого, на нових зупинках на вул. Митній, між буд. 15 та 17, вулиці Шумній (біля парку “Підзамковий” та навпроти), на вул. Українській (біля природничо-гуманітарного коледжу УжНУ), дорожній знак «Паркування заборонено» на вулиці Олександра Фединця від автостанції №2 до вулиці Яроцької, а також облаштувати пішохідний перехід на вул. Панаса Мирного та провести обрізку дерев на вулицях Митній та Руській.

Комісія також розглянула і взяла до уваги пропозицію управління патрульної поліції в Закарпатській області щодо розміщення технічних засобів фіксації правопорушень на території міста.

Крім того, члени комісії відмовили голові ОСББ “Минайська 7,9” в облаштуванні автобусної зупинки на вул. Минайській – щоб уникнути аварійно-небезпечних ситуацій. Підприємцю, яка мала намір перенести автобусну зупинку “Водоканал” на місце біля буд. 45 на вул. Собранецькій, теж відмовили. Не підтримали члени комісії й облаштування обмежувача руху на вул. Олексія Бестужева-Рюміна, 4- Тиводара Легоцького, 25.

Разом із тим, члени комісії частково підтримали колективне звернення мешканців вулиці Іллі Мондока та доручили департаменту міського господарства встановити на цій вулиці дорожні знаки «Заборона руху великогабаритного транспорту», а в облаштуванні тут обмежувачів руху відмовили. Також погодили облаштування пішохідного переходу вул. Андрія Новака-Перемоги, встановлення дорожнього знаку “Заборона руху великовантажного транспорту” на вул. Климента Тімірязєва-об’їзна дорога.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

02 листопада 2018, 11:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Епідситуація в Закарпатті за минулий тиждень: 3 випадки кору та 3 658 гострих респіраторних інфекцій

З початку року в Україні побили 65 журналістів - НСЖУ

Лечение молочных зубов у детей

Страйк у Франції: поліція затримала 71 особу

Стать магистром в Польше? Легко!

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину