Рубрика: Культура

30 жовтня

Триває прийом заявок на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2019 року

foto

З 1 жовтня 2018 року розпочався прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2019 року

Відповідно до рішення 46 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання “Про внесення змін до рішення 29 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 06 липня 2017 року № 705 “Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича (нова редакція)” від 27 вересня 2018 року № 1136 з 1 жовтня по 30 листопада 2018 року включно триватиме прийом документів на здобуття Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2019 року.

Загальний призовий фонд премії, яка присуджується щорічно, починаючи з 2017 року, у шести номінаціях: “Художня література”, “Педагогічна діяльність” “Літературознавство та публіцистика”, “Музично-виконавське мистецтво”, “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, “Театральне мистецтво” становить 240 000,00 гривень, в тому числі і цьогорічне нововедення - головна нагорода премії - Гран-прі, розмір якої 90 000,00 гривень.

Умови участі у конкурсі та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича у 2019 році. На здобуття Премії, у відповідних номінаціях: - “Художня література” - “Педагогічна діяльність” - “Літературознавство та публіцистика” - “Музично-виконавське мистецтво” - “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво” - “Театральне мистецтво” висуваються нові оригінальні твори, роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п'яти років.

При висуванні твору вказується його творець (автор, виконавець), колектив творців (для авторів твору - не більше трьох осіб, для виконавців твору - не більше п'яти осіб). До колективу авторів, виконавців не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору.

Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право: - творчі спілки, громадські організації та об'єднання; - трудові колективи; - навчальні заклади; - видавництва, редакції газет та журналів. Кандидат може бути висунутий на здобуття Премії за відповідною номінацією лише за його згодою, збір та обробка документів і матеріалів щодо нього здійснюється також за його згодою. Претенденти на здобуття Премії, згідно Положення, повинні особисто публічно презентувати номінований твір (роботу).

Презентація проводитиметься в режимі он-лайн трансляції під час засідання комісії. На здобуття Премії подаються: - номінований твір (робота); - лист-подання за підписом керівника організації, установи, що представляє твір або роботу на здобуття премії, до якого додаються: а) розгорнута аналітична оцінка твору (роботи), якою мотивується його представлення на премію; б) розгорнута творча характеристика автора; в) анкета-заявка претендента (додаток до Положення про Мукачівську міську премію ім. О. Духновича); г) фотокартка розміром 10 х15; д) ксерокопія паспорта; е) ксерокопії рецензій і відгуків.

Всі документи (матеріали з відображенням основних досягнень претендентів) подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 54 у двох екземплярах, а номінований твір (робота) у чотирьох примірниках.

По закінченні конкурсу один екземпляр документів та один примірник номінованого твору залишаються у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради для архіву. Детальніше з Положенням про Мукачівську міську премію ім. О.Духновича, умовами участі та переліком документів, які повинні надати претенденти на здобуття Премії можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланнямhttp://mukachevo-rada.gov.ua/ (розділи: Документи/рішення сесії міської ради та Культура).


30 жовтня 2018, 10:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На ужгородку скоїли розбійний напад

Україну на Євробаченні в Амстердамі представить гурт Go-A

Вийшов друком туристичний путівник Ужгородом

В Ужгороді завершився ІІ міжнародний фестиваль моновистав

Аліна Паш зняла документальний фільм «Pintea»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину