Рубрика: Економіка

30 жовтня

На одне з мукачівських підприємств накладено штрафів на понад 52 тисячі гривень

foto

Через порушення низки вимог законодавства про працю

Результатом інспекційного відвідування, проведеного головними державними інспекторами праці Управління Держпраці у Закарпатській області одного з ТОВ Мукачева, стало виявлення кількох порушень вимог трудового законодавства і, як наслідок, винесення постанов про накладення штрафів на загальну суму понад 52 тисячі гривень, інформує Управління Держпраці в Закарпатській області. 
Зокрема, з порушеннями була виконана процедура звільнення працівника. За словами першого заступника начальника Управління Василя Грицика, керівництво фірми не подбало про дотримання строків розрахунку при звільненні та про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Такий недогляд, згідно з абзацами 3,4 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, передбачає відповідальність у вигляді штрафу відповідно у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (тобто 11169 грн.), і у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (37230 грн.)
Також встановлено, що звільненому працівнику вказаного ТОВ з порушенням п. 4.2. Інструкції «Про порядок ведення трудових книжок працівників» №58 від 29.07.1993 року без його письмової згоди направлено трудову книжку поштою, за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі мінімальної заробітної плати (3723,00 грн.)


30 жовтня 2018, 8:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За 10 місяців до бюджету Ужгорода надійшло 786 млн грн податків і зборів

Яким буде курс долара через рік? У Кабміні дали прогноз

Держбюджет в жовтні за доходами недовиконано майже на 10% – Держказначейство

Припинення транзиту через Україну призведе до здорожчання газу в Європі на 20% - експерт

У 2019 році світовий добробут став рекордним

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину