Рубрика: Суспільство

21 жовтня

Фотозону «Я люблю Ужгород» знову зруйнували вандали (фотофакт)

foto

Ужгородці, що сьогодні, 21 жовтня, прямують повз площу Поштову, обурені. Минулої ночі невідомі вже вкотре знищили багатостраждальну фотозону «Я люблю Ужгород».

Цього разу обвалено літеру «Р». Якщо раніше деякі випадки пошкодження можна було віднести до випадкових, коли туристи просто не розрахували міцність конструкції і продавили пластик, то сьогодні, судячи з фото, маємо справу з відвертим, навмисним вандалізмом – злощасну літеру грубо виламали і дотрощили вже на землі.

І вкотре, як і після численних минулих випадків  постає питання: чи будуть знайдені зловмисники? Чи зафіксували їх відеокамери спостереження? І де взагалі ота загальна система відеоспостереження, по необхідність якої говориться роками, а свого часу навіть були виділені кошти? Чому жодного (!!!) разу вандали не потрапили в поле зору патрульної поліції? Не кажучи вже про добровільні «нічні патрулі активістів», що так гучно піарили себе в соцмережах?

Зрештою. а чи буде колись ця популярна фотозона реконструйована, виготовлена з таких матеріалів, щоб витримувала бодай  ненавмисні впливи та звичайний, не надто важкий вандалізм?

Джерело: Корзо


21 жовтня 2018, 15:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Що робили німці в Перечині у XVIII столітті

Президент Словаччини скоротить свої авіаперельоти заради екології

На кордоні зі Словаччиною та Угорщиною черги автомобілів

6 ДТП трапилось на Закарпатті

В аеропорт Ужгорода можуть відкрити чартери

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину