Рубрика: Суспільство

21 жовтня

Мешканцям Ужгородщини завтра відключать газ

foto

На день

Фахівці "Закарпатгазу" продовжать роботи із заміни газорегуляторного обладнання в Нижньому Солотвині на Ужгородщині

У понеділок, 22 жовтня поточного року, фахівці Ужгородського відділення ПАТ "Закарпатгаз" проведуть роботи із заміни газорегуляторного обладнання у селі Нижнє Солотвино Ужгородського району.

Фахівці ПАТ «Закарпатгаз» замінять ШРП у селі Нижнє Солотвино Ужгородського району. Фахівці ПАТ «Закарпатгаз» замінять ШРП у селі Нижнє Солотвино Ужгородського району. ФОТО: ПАТ "Закарпатгаз"

Як повідомив начальник Ужгородського відділення ПАТ "Закарпатгаз" Богдан Библик, на час проведення робіт із заміни існуючого шафового регуляторного пункту на новий, окремим споживачам, що проживають у приватному секторі, буде тимчасово припинено газопостачання. Споживачі цих будинків про тимчасове припинення газопостачання вже повідомлені особисто. Орієнтовний час початку робіт - 10.00 за к.ч. Плановий термін початку відновлення газопостачання - після 15.00 за к.ч. 

Як ми вже повідомляли раніше, 18 жовтня поточного року в Нижньому Солотвині на Ужгородщині фахівцями Ужгородського відділення ПАТ "Закарпатгаз" також проводилися роботи із заміни газорегуляторного обладнання, що підтримує постачання газу в багатоповерхових будинках №149 та 150. Газопостачання клієнтам компанії було відновлено впродовж декількох годин після завершення робіт із заміни обладнання.

ПАТ "Закарпатгаз" закликає клієнтів з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей та сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлення газопостачання.


21 жовтня 2018, 13:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїнСхожі новини


Що робили німці в Перечині у XVIII столітті

Президент Словаччини скоротить свої авіаперельоти заради екології

На кордоні зі Словаччиною та Угорщиною черги автомобілів

6 ДТП трапилось на Закарпатті

В аеропорт Ужгорода можуть відкрити чартери

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину