Рубрика: Суспільство

19 жовтня

Поліцейські Закарпаття взяли участь у заходах з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (фото)

foto

Представники Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття долучилися до відзначення Дня боротьби з торгівлею людьми.

Поліцейські взяли участь у вуличній акції «Хода за свободу»

Вчора, 18 жовтня, в Ужгороді відбулися заходи з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. У рамках діяльності, спрямованої на підвищення рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми та боротьби з ним, Мінсоцполітики України, спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ та Представництвом МОМ в Україні в Ужгороді було організовано вуличну акцію «Хода за свободу».

У акції взяли участь представники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, а саме Управління превентивної діяльності. Працівники поліції є членами обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії людьми і беруть активну участь у проведенні превентивних заходів, систематичних нарадах та консультаціях з протидії торгівлі людьми, їх експлуатації.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


19 жовтня 2018, 15:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Аудитори виявили порушень і недоліків на майже мільйон гривень в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА

Закарпатські рятувальники спільно з патрульною поліцією провели операцію «Маячок»

«Євробляхерам» дали нову відстрочку

Что нужно знать, чтобы выбрать хороший диван?

Названа причина набору зайвої ваги з віком

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину