Рубрика: Суспільство

19 жовтня

Більше про ґендерну рівність тепер знають і закарпатські рятувальники

foto

Сьогодні, 19 жовтня, в Управлінні ДСНС відбулась зустріч особового складу з головним фахівцем Відділу взаємодії із ЗМІ та комунікацій з громадськістю ДСНС України Галиною Плачиндою.

Вона є активною діячкою у сфері впровадження ґендерної рівності серед підрозділів ДСНС та в суспільстві зокрема.

Під час заходу пані Галина розповіла рятувальникам та рятувальницям про головні аспекти ґендерної політики, шляхи її впровадження та останні напрацювання у цій сфері. Вона чітко окреслила поняття статі та ґендеру, розповіла про стереотипи, які існують у цій сфері, та нагадала про політику дискримінації жінок в інших державах.

На завершення зустрічі представниця ДСНС презентувала словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь Служби порятунку, який було розроблено та видано в ДСНС.

Звісно ж впровадження ґендерної політики в суспільстві, як щось нове та незвичне, тягне за собою певне побоювання і нерозуміння, однак все це стереотипи і їх подолання лише питання часу.

Адже основними поняттями, якими керується ґендерна політика, є: недопущення дискримінації за статевою ознакою, забезпечення рівних можливостей поєднання професійних та сімейних обов’язків, забезпечення рівної участі у прийнятті суспільно-важливих рішень, виховання ґендерної культури та захист від пропаганди ґендерної нерівності, дискримінації й насильства. А це основні критерії за якими має існувати  будь-яка цивілізована держава.

Изображение 0055.jpg Изображение 0077.jpg

 

Изображение 0244.jpg

У ДСНС України у Закарпатській області


19 жовтня 2018, 14:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Торік населення Закарпатської області зменшилося на понад три тисячі осіб - Держстат

МОН обіцяє розробити нову систему оплати праці педагогів

В Закарпатській області епідпоріг на ГРІ перевищено на 41 відсоток

У Міжгір’ї вимагали зробити райлікарню опорною - ЗМІ

Мукачівські школярі з понеділка повертаються за парти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину