Рубрика: Суспільство

19 жовтня

В Берегові можуть розмістити роту нацгвардійців

foto

Про таку можливість говорили мер міста та командувач Нацгвардії.

Про зустріч із силовиком високого рангу 18 жовтня повідомив зі своєї фейсбук-сторінки міський голова Золтан Бабяк:

 

«З офіційним візитом у Берегові сьогодні побували представники Національної гвардії України на чолі з її командувачем, генерал-полковником Юрієм Аллеровим. Розглядалася можливість розміщення роти Національної гвардії у місті. Нагадаю, що Національна гвардія входить досистеми Міністерства внутрішніх справ. І в разі розміщення її підрозділу, службовці допомагатимуть правоохоронним органам, передусім Національній поліції, виконувати завдання із забезпечення та охорони правопорядку на Берегівщині. Натомість питання розміщення військової частини на території міста наразі не розглядається.»
 

Нагадаємо, що питання розташування в колишній військовій частині окремого батальйону активізувалося на початку цього року. Зокрема, 9лютого 2018  відбулося засідання Берегівської міської ради, першим питанням якої стало обговорення інформації щодо розміщення на території колишньої військової частини окремого батальйону128-ї закарпатської бригади, яка нині базується в Мукачеві, а також в Ужгороді та Виноградові.

Тоді для інформування депутатів міськради та присутніх представників громадськості та преси до Берегова прибули командир  128-ї окремої гірсько-піхотної  бригади Сергій Собко (підполковник ЗСУ, ГеройУкраїни), виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Олег Мікац та начальник групи цивільно-військового співробітництва  полковник Олександр Ковальчук.  В квітні цього року територію військової частини відвідала посол США в Україні Марі Йованович

 

 

Треба відмітити, що ідеї розташування роти нацгвардійців  та батальйону 128-їбригади ЗСУ є двома окремими питання. Адже Національна гвардія України – це військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України. 

 

Фото з сайту Нацгвардії України 

Берегово


19 жовтня 2018, 10:13
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мезотерапия: кожа снова станет гладкой

Бесплатная консультация проктолога в клинике Mediland

Світ відзначає День рідної мови

В Ужгородських школах з понеділка відновлять навчання

Закарпатські рятувальники відкрили онлайн-реєстрацію для туристів, які зібрались у гори

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину