Рубрика: Суспільство

18 жовтня

На Закарпатті триває розчистка водовідвідних каналів (ФОТО)

foto

Цього разу - на території с.Берегуйфалу

В рамках виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр. у жовтні місяці, після укладення договору, між Берегівським МУВГ та Берегуйфалівською сільською радою, працівниками управління було розпочато виконання робіт згідно проекту «Розчистка водовідвідних каналів від підтоплення та затоплення на території с.Берегуйфалу, Берегівського району».

Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності каналів та запобігання підтоплення частини села під час проходження інтенсивних опадів, з подальшим відведенням води в магістральні меліоративні канали.

Загалом проектом було передбачено розробку грунту екскаватором JCB та екскаватором ЕО-2621 з навантаженням на автомобiль-самоскид ЗІЛ, для подальшого вивезення грунту за межі населеного пункту, укладання сталевих водопровідних труб діаметром 500 мм.

Вартість виконання робіт склала 79,554 тис., пишуть на сайті БУВР річки Тиса


18 жовтня 2018, 16:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


День прапора України: історія і традиції свята

Особливості авторських прикрас

На пунктах пропуску з сусідніми державами зафіксовано значні черги автомобілів

Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину