Рубрика: Суспільство

18 жовтня

В Івано-Франківській області на кір захворіли 53 дитини

foto

У селі Петранка

У селі Петранка Івано-Франківської області захворіли на кір 53 дитини. Як повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ, вік хворих - від 5 до 13 років.

"З 53 дітей, хворих на кір, 43 проходять лікування в місцевій амбулаторії, а 10 були госпіталізовані в інфекційне відділення Рожнятівської центральної районної лікарні в стані середньої тяжкості для стаціонарного лікування", - йдеться в повідомленні.

Станом на 18 жовтня, восьмеро дітей уже виписані зі стаціонару. Згідно з висновком комісії, причиною спалаху кору стало недотримання вимог щодо зберігання і введення вакцин. Так, у селі Петранка є велика кількість дітей, які не були вакциновані в попередні роки і не були включені в план вакцинації.

Окрім того, комісія встановила, що були відключення електроенергії, які могли вплинути на якість вакцин у холодильниках місцевої лікарні, а також було порушення правил проведення щеплень медпрацівниками.

Також комісія зафіксувала неналежне ведення медичної документації: від відсутності окремих меддокументів, відміток про щеплення в картках дітей і документів про згоду батьків на щеплення до вакцинації з порушенням тимчасових вимог до щеплень.

За результатами перевірки МОЗ зобов'язало Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА терміново вакцинувати всіх дітей, які пропустили щеплення за календарем; налагодити ефективне зберігання вакцин тощо.

Раніше в Надвірнянському районі Івано-Франківської області через спалах кору призупинили навчання у двох школах - у селах Тисменичани і Верхній Майдан.


18 жовтня 2018, 15:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Без проблем арендуем автобус для перемещений по Украине

В Ужгороді почалася Всеукраїнська олімпіада з угорської мови та літератури

Ужгородський скансен шукає учасників першої музейної Школи юного екскурсовода

Завтра частина ужгородців будуть сидіти без води

Протягом січня населення Закарпатської області скоротилося на 330 осіб

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину