Рубрика: Суспільство

17 жовтня

Центр оцінювання назвав дати пробного зовнішнього тестування в 2019 році

foto

Реєстрація на пробне тестування пройде з 8 по 31 січня на сайтах регіональних центрів

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)призначив дати пробного зовнішнього оцінювання в 2019 році. Пробне ЗНО з української мови та літератури пройде 16 березня, а з усіх інших предметів - 23 березня.

Як повідомили в прес-службі установи в середу, 17 жовтня, реєстрація на пробне тестування проходитиме з 8 по 31 січня на сайтах регіональних центрів. На другому тесті учасники зможуть пройти оцінювання тільки з одного навчального предмету.

«Пробне зовнішнє оцінювання дозволить абітурієнтам відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання і дізнатися про всі етапи його проведення», - сказано в повідомленні.

Результати пробного ЗНО для абітурієнтів, які введуть свої відповіді в спеціальний сервіс, оприлюднять на інформаційних сторінках. Бали з української мови та літератури опублікують 22 березня, а з інших предметів - 29 березня.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 20 травня по 12 липня. Обов'язковою для вступу до вузів є українська мова та література, а також математика або історія України за вибором абітурієнта.

З 2021 року оцінювання з математики стане обов'язковим для всіх, без тесту з математики школярі не зможуть отримати атестати про повну загальну середню освіту.


17 жовтня 2018, 17:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Без проблем арендуем автобус для перемещений по Украине

В Ужгороді почалася Всеукраїнська олімпіада з угорської мови та літератури

Ужгородський скансен шукає учасників першої музейної Школи юного екскурсовода

Завтра частина ужгородців будуть сидіти без води

Протягом січня населення Закарпатської області скоротилося на 330 осіб

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину