Рубрика: Надзвичайне

17 жовтня

Венеції та Пізі загрожує затоплення через підвищення рівня моря

foto

Згідно з новим дослідженням, такі міста, як Піза та Венеція знаходяться під загрозою затоплення через підвищення рівня моря.

Вчені визначили 47 основних культурних місць Середземномор’я, які до кінця століття можуть зіткнутися з сильними повенями та ерозією, – інформує видання Independent.

 

У регіоні розташовані десятки об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, багато з яких знаходяться уздовж узбережжя.

Попри те, що зміна клімату була визнана, як серйозна загроза для деяких з цих об’єктів, підвищення рівня моря рідко розглядалося, як фактор ризику, у планах щодо їхнього подальшого збереження.

Піза. Фото: Pixabay
Піза. Фото: Pixabay

У нещодавній доповіді ООН було виявлено, що прибережні регіони є одними з найбільш вразливих до зміни клімату і що мільйони людей у найближчі десятиліття будуть змушені покинути свої будинки, оскільки все більші припливи перетворять затоплення на звичне явище та забруднять постачання прісної води.

Захист берегів є достатньо доступною стратегією адаптації об’єктів ЮНЕСКО до викликів, пов’язаних зі зміною клімату, і автори нового дослідження, опублікованого у Nature Communications, рекомендують інтегрувати такі заходи у міста, що перебувають під загрозою.


17 жовтня 2018, 10:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді в домашньої кішки виявили сказ

На Одещині викрили злочинну групу, яка тримала у трудовому рабстві людей (ВІДЕО)

У Сваляві горіла недіюча котельня

У Польщі водій на пішохідному переході збив трьох жінок

В Ужгородському районі підпалили ліс

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину