Рубрика: Суспільство

15 жовтня

У Берегові з’явиться міні-скульптура Шарі Федак

foto

В сквері на площі Героїв невдовзі з’явиться міні-скульптура Шарі Федак

В реконструйованому минулого року сквері на площі Героїв почався монтаж скульптури на честь Шарі Федак.

Про характер майбутньої скульптурної композиції  можна дізнатися зі встановленого будівельного паспорту об’єкта.

 

 

З нього випливає, що скульптором виступить Михайло Колодко, митець, відомий насамперед своїми авторськими міні-скульптурками, кількість яких в Ужгороді настільки велика, що для їхнього обліку вже випускають буклети, аби туристи влаштовували в пошуку цих, розкиданих по місту фігурок, справжні «квести».

 

 

 

 

 

В березні цього року міська влада Берегова вирішила залучити Михайла Колодка до створення міні-скульптури знаменитої берегівської акторки і співачки, однієї із найвідоміших примадон свого часу  Шарі Федак. Відкриття планується невдовзі, до дня народження, яке відзначатиметься 26 жовтня - саме в цей день у 1879 в Берегові народилася майбутня зірка опери і кіно.  Ідея встановлення належить митцям Берегівського угорського драматичного театру, навпроти будівлі якого й розміститься міні-скульптура,з бронзи та натурального каменю.

 

 

Варто відмітити, що свого часу Михайло Колодко пропонував попередньому меру Берегова Іштвану Гайдошу встановити в місті «інтерактивну» скульптуру винороба,  із пресом, зробленим так, аби кожен бажаючий міг взятися за його важіль і сфотографуватися.  Але ідея не була реалізована, натомість невдовзі цю скульптуру встановили в сусідньому Виноградові. 

 

 

Відрадно, що цього разу відомий скульптур таки залишить свій слід у Берегові, а можливо, й продовжить співпрацю із містом.

 

 

 

 

Олег Супруненко, Берегово


15 жовтня 2018, 9:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У черзі на ПП «Тиса» стоїть півтори сотні автомобілів

День прапора України: історія і традиції свята

Особливості авторських прикрас

На пунктах пропуску з сусідніми державами зафіксовано значні черги автомобілів

Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину