Рубрика: Культура

11 жовтня

В Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється персональна виставка Василя Бобіти

foto

У залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту на суд глядача митець представить свій творчий доробок – персональну виставку під назвою «Барви міста», що відкриє свої двері для поціновувачів мистецтва 16 жовтня 2018 р. о 16.00 год.

 

Дана виставка – це результат подорожей, пленерів та клопіткої творчої праці за межами рідного краю. Любов до мандрів по Європі надихала митця на створення авторських композицій міського пейзажу. В своїй оригінальній техніці та в досить своєрідному стилі автор пише цілу серію художніх робіт, які експонуватимуться в Ужгороді. Біля 60-ти творів експонуватиметься в залах музею, переважну більшість яких автор намалював впродовж 2018 року.

Народився 18 грудня 1962 року в м. Іршава. З 1978 по 1982 навчався Ужгородському училищі прикладного мистецтва. З 1985 року є постійним учасником обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. З  2014 по 2018 влаштовує понад 10 персональних виставок в Україні, Словаччині та Чехії. На порозі життєвої зрілості активізує виставкову діяльність. Нинішня виставка творів є четвертою масштабною на Закарпатті (одна в м. Мукачеві, три в м. Ужгород).

Значна частина робіт знаходиться у приватних колекціях України, Словаччини, Угорщини, Чехії, Німеччини та США.

У творчому доробку Василя Бобіти чимало полотен, які містять в собі різноманітні напрямки живописних стилів, і це показує, що художник знаходиться у постійному процесі пошуку.

 

*Текст складений на основі публікацій: Людмили Біксей (мистецтвознавець) та Наталії Петерварі (фундація розвитку Закарпатського мистецтва).


11 жовтня 2018, 15:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатська обласна філармонія запрошує на «Christmas time»

Фільм для ужгородців і не тільки: з’явилась документальна стрічка "66 сцен Ужгорода"

Закарпатські "театрали" запрошують на другу прем’єру цього сезону

В Ужгороді відбудеться відкриття персональної виставки творчих робіт Дорожникової Раїси Михайлівни

У галереї «Ужгород» свої роботи презентували молоді художники

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину