Рубрика: Спорт

11 жовтня

Італія - Україна 1:1. Помилка П'ятова, дебютний гол Малиновського і два різних тайми

foto

Національна команда грає внічию з італійцями

Україні випала можливість провести матч зі збірною Італії в складний для неї час. Суперник "синьо-жовтих" переживає гостру кадрову кризу, Роберто Манчіні ніяк не визначиться з оптимальним складом і тактикою, в дев'яти останніх матчів Адзуррі перемогли лише раз, обігравши... Саудівську Аравію. Матч в Генуї був присвячений пам'яті 43 загиблих під час катастрофи моста Моранді. Італії дуже потрібна була перемога. І по першому тайму здавалося, що у команди Манчіні вийде виграти.

Місце Андрія Ярмоленка прогнозовано зайняв Марлос, екс-бразильця в центрі поля замінив Зінченко. Крім того, тренер збірної України дав трохи відпочити Степаненку, випустивши замість нього Сидорчука. В цілому це був той же склад, що і в матчі зі Словаччиною. Шевченко вирішив і в товариських матчах награвати оптимальний варіант основи.

Однак саме заміна Степаненко на Сидорчука сильно позначилася на українській збірній, і це було помітно в стартовому відрізку матчу. Рівно хвилину "синьо-жовтим" вдалося підтримати м'яч, після чого контроль гри повністю перейшов до італійців. Адзуррі задіяли високий пресинг, аж до воротарського майданчика Пятова, і українська команда банально не могла віддати один точний вертикальний пас, щоб вийти в атаку. Особливо потрібно відзначити, як перекривався італійцями Ракицький, один з ключових футболістів української збірної при розвитку атак.

Італія - ​​Україна 1:1. Помилка П'ятова, дебютний гол Малиновського і два різних тайми - изображение 1

Трикутник Сидорчук - Зінченко - Малиновський легко "з'їдався" суперником. Півзахисник "Генка" діяв трохи вище, часто не допомагаючи Сидорчуку і Зінченко при відборі м'яча. Але не тільки гравці центру поля програвали свої дуелі. Досить згадати момент, коли Марлос дав неточний горизонтальний пас, і К'єза, який перехопив м'яч, легко обіграв Матвієнко. На щастя, вчасно на підстрахування наспів Бурда. Момент закінчився двома небезпечними ударами Бонуччі і К'єзи після кутових - Пятов був на місці.

Не справлялися українські футболісти і з рухами атакувального три К'єза - Інсіньє - Бернардескі. Якби форвард "Наполі", який діяв в цьому матчі на позиції "фальшивої дев'ятки", не спіжонив в парі своїх моментів, перший тайм закінчився б з прийнятним рахунком для італійців, а так - нічия 0:0. У нашої збірної можна згадати хіба що удар Коноплянки в руки Доннаруммі.

У другому таймі пішов дощ, господарі пресингували вже не настільки щільно, і українці змогли виходити вперед. Однак першою все-таки забила Італія. Флоренці з флангу відпасував на Бернардескі, хавбек "Юве" не зустрів опору Зінченка і метрів з 20 вдарив в кут. Пятов начебто і міг відбити удар, але невдало підставив руки, і м'яч, перелетівши воротаря, опинився у воротах.

Можна сказати, що українці самі привезли собі м'яч, а ось гол в ворота Доннарумма прийшов зі стандарту. Після подачі кутового Бурда головою продовжив політ м'яча, і Малиновський з розвороту красиво пробив у кут.

Це був дебютний гол гравця "Генка" за національну команду і міг Малиновський в Генуї зробити і свій перший дубль, але його потужний удар зі штрафного прийшовся в поперечину. Серед інших моментів України можна відзначити і удар Степаненка головою в упор в Доннарумму, також після стандарту. Що стосується господарів, то Італія аж до останніх хвилин намагалася організувати другий гол, але в черговий раз команда Манчіні не змогла забити за матч більше одного гола - моменти створюються, але завершувати їх нікому. У збірної Італії немає бомбардира.

Україна має хороші шанси піднятися в Лігу А, Італія ж, навпаки знаходиться на шляху до Ліги Б. Що можна сказати про цей матч? Відрізками збірна України добре виглядала на тлі суперника з еліти, однак перші 25 хвилин були відверто провальними. Хотілося б уникати таких моментів і бачити в майбутньому більш рівну і надійну гру. Потенціал для цього є.

Товариський матч. Генуя, "Луїджі Ферраріс"

Італія - ​​Україна 1:1

Голи: Федеріко Бернардескі 55 - Малиновський 62

Італія: Доннарумма - Бірагі (Крішіто, 88), К'єлліні, Бонуччі, Флоренці (Піччіні, 84) - Барелла (Пеллегріні, 78), Жоржиньо, Верратті (Бонавентура, 70) - К'єза, Інсіньє (Берарді, 78), Бернардескі (Іммобіле, 57).

Україна: П'ятов - Караваєв, Ракицький (Кривцов, 88), Бурда, Матвієнко - Сидорчук (Степаненко, 57), Малиновський, Зінченко - Марлос (Циганков, 46), Коноплянка (Петряк, 73) - Яремчук (Кравець, 76, Бутко, 90).

Попередження: Верратті 51, К'єза 90+4 - Ракицький 36, Бурда 47