Рубрика: Спорт

09 жовтня

Закарпатські кікбоксери отримали перемогу в Черкасах на Кубку України (фото)

foto

З 05.10 по 07.10.2018 року в м. Черкаси прийшов Кубок України з кікбоксингу, в якому взяли участь більше 600 кращих кікбоксерів країни.

На цих змаганнях Закарпатську область представив Хустсько-Виноградівський клуб кікбоксингу "Спартак", який гідно виступив на цих змаганнях і посів слідуючи місця: у розділі К-1 не було рівних Говді Яну який посів перше місце в цьому розділі, у розділі Лоу-кік вищу нагороду виборов Петренко Максим ставши також першм, не далеко від чемпіонів відстав і Шимон Іван який забрав друге місце в розділі Лоу-кік а також його брат Шимон Василь та Король Артем які посіли треті місця у розділах Лоу-кік та кік-лайт. Загалом в арсеналі клубу 2- золоті, 1- срібна та дві бронзові медалі.

Президент федерації кікбоксингу Виноградівсько-Хустського районів Семич О.

09 жовтня 2018, 10:34