Рубрика: Спорт

07 жовтня

В Ужгороді пройшов масовий міжнародний турнір із петанку — «Каштан-2018»

foto

В Ужгороді протягом трьох днів майже 100 спортсменів з семи країн Європи та США взяли участь у традиційному міжнародному турнірі з петанку «Каштан».

У перший день турніру відбулися змагання з індивідуальних змагань. Після відбіркових ігор сформувалися дві групи. У елітній групі «А» перемогу здобув представник Харкова Олег Косолапов. Срібну нагороду здобув його одноклубник Павло Грибачов. Третім був киянин Дмитро Бугай. У групі «Б» переможцем став словак Міхал Дзурік, на другому місці ужгородець Петро Гойс, а третім — Владислав Несм’янович з Харкова.

Наступного дня відбулися змагання дуплетів (по два гравці в команді). Тут також після відбіркових ігор сформувалися дві групи. Елітну групу виграла команда з Польщі Матеуш Маркевич та Карол Шульц. Другими стали Ольга Маляренко з Києва та Євгеній Осокін з Росії. Третє місце у поляків — Рафал Тоййфель, Марцін Хмєль.

У турнірі «Б» перемогу здобула команда з Естонії Марко Оде, Андерс Келу. Другою була команда у складі киянина Дмитра Бугая та харків’янина Олега Косолапова. Третє місце у естонця Сліма Сооаара та ужгородця Ігоря Марковича.

В останній день турніру відбулися змагання триплетів (по три гравці в команді). В елітній групі чемпіонами стала команда у складі ужгородця Петра Гойса, словака Яна Газдіка та шведа Джонні Екхольма. Ця команда у фіналі з рахунком 13:0 «знищила» команду у складі росіян Євгена Осокіна, Олександра Осокіна та киянки Ольги Маляренко. А третє місце у киян Дмитра Бугая, Дар’ї Накорнєєвої та словака Міхала Дзуріка.

У турнірі «Б» перші два місця за командами з Естонії, а бронза у львів’ян Олега Піха, Володимира Стойка та киянина Олександра Коваля.

РІО


07 жовтня 2018, 12:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


«Минай» переміг в останній домашній грі сезону «Поділля»

Ужгородські гандболісти урочисто отримали золоті медалі (ФОТО)

«Галичанка» стала володарем Кубку України (ФОТО)

Онлайн трансляція гандбольного матчу між ужгородськими "Карпатами" та львівською "Галичанкою"

Миколаївський "Реал" здолав херсонську "Дніпрянку"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину