Рубрика: Суспільство

01 жовтня

Поліцейські зі школярами Мукачева проводять уроки на правову тематику (фото)

foto

З учнями трьох навчальних закладів міста зустрілась поліцейська сектору ювенальної превенції Мукачівського відділу.

Марина Ільтьо нагадала дітям про правила безпеки на дорозі, норми поведінки у школі та необхідності здобуття середньої освіти.

Зустріч зі школярами 5-их класів ЗОШ №20 відбулась за участі працівників поліції. Темою бесіди була «Безпечна дорога до школи». Старший інспектор ювенальної превенції Мукачева Марина Ільтьо розповіла школярам про Правила дорожнього руху, яких повинні дотримуватись неповнолітні пішоходи та велосипедисти. Діти, готуючись до зустрічі  з правоохоронцями, демонстрували свої знання про дорожні знаки та розповідали про випадки, які з ними траплялись на вулицях міста.

Зі школярами – порушниками загальноосвітньої школи №7 у місті Мукачеві поліцейські провели профілактичний захід. Учням 5-10 класів, які є порушниками шкільної дисципліни і мають багато зауважень щодо своєї поведінки в закладі, офіцер поліції нагадала, з якого віку наступає адміністративна та кримінальна відповідальність, в яких випадках за вчинки неповнолітніх дітей відповідають їхні батьки та до яких наслідків може призвести безвідповідальна поведінка та нехтування нормами Закону України.

Про необхідність здобуття середньої освіти, відвідування навчального закладу працівник поліції розмовляла зі старшокласниками ЗОШ №14 у місті Мукачеві, вчителями та батьками неповнолітніх. Під час бесіди працівник поліції зауважила, що правове виховання, зустрічі з дітьми різних соціальних категорій допомагають не тільки знизити злочинність серед неповнолітніх, а й реалізовувати їхні права і свободи, удосконалюють їх моральне та патріотичне виховання.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


01 жовтня 2018, 17:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Менш як третина дітей в Україні вакцинуються за графіком

Підприємцеві з Іршавщини доведеться сплатити штраф понад 400 тисяч гривень

Особенности рациона малышей до года

В центральній частині Ужгорода сьогодні будуть перебої водопостачання

Навчання одного школяра в Україні коштує у середньому 23 тисячі гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину