Рубрика: Кримінал

01 жовтня

У маршрутках Ужгорода масово обкрадають пасажирів

foto

Одна і та ж злодійка, але її чомусь не затримують...

Злодій з Ужгорода, вірю у силу Фейсбука, що ми її вичислимо.

Настала і моя черга написати кілька рядочків про вкрадений гаманець. Сьогодні вранці, десь о 8 годині, маршрут 27 у проміжку з "Культосвітнє-Круг-Грушевського" вкрали гаманець з грошима у одніє хорошої людини з сумки, все стандартно, просто розстібнули. Зробила це жінка, вік 50+, чорнява, повнувата, яка не їздить у цей час цим маршрутом. На одній зупинці зайшла, на іншій вийшла. Я не думаю, що ця скотина фейсбук читає, але точно знаю правило бумерангу діє, і що це їй вилізе боком. Мораль сєй басні такова: якщо хтось зайшов на одній зупинці, а на іншій вийшов - перевіряйте гаманці. Якщо бачите, що крадуть - не мовчіть, а якщо упіймали, не треба вломити і відпустити, а треба віддати поліції. І вломити. Ну і так, крадюжки - дуже милі і ввічливі люди, а не страшні чоловіки у капелюхах, чорних плащах і шрамом на пів лиця. Усе буде ок, карма, дій!

П.С.: Друзі, є підозра, що вона їздить не сама, а з дома дівчатами. Вони кіпішують, а вона тягне. Дівчата, років 25, на кругу відвернули увагу що "ой, то що, не 21"? І всі на зупинці вийшли, разом з крадюжкою.- написала у ФБ Вікторія Жуйко-Сабо

Марина Субота Вона вже давно краде, в мене теж один раз залізла в сумку, але нічого не витягла бо сумка подвійна була. Вона у всіх маршрутках їздить.
Марина Субота Схожа на циганку, міняє маршрути бо вже її знають мабуть. В мене на шахті залізла в сумку. На одній зупинці зайшла на корятовича вийшла.
Вова Вова Я би злам обі руки більше би не крала сука
Вікторія Жуйко-Сабо Друзі, є підозра, що вона їздить не сама, а з дома дівчатами. Вони кіпішують, а вона тягне. Дівчата, років 25, на кругу відвернули увагу що "ой, то що, не 21"? І всі на зупинці вийшли, разом з крадюжкою.
Аня Немеш Ця с-тина і у мене вкрала гаманець , тільки у 7 -му маршруті
Oksana Ponzel І в мене вкрали((( на митній сіла в 58 і біля 16 вийшла . З моїм гаманцем (((
Аня Немеш Місяць назад
Oksana Ponzel А в мене 4 дня тому ..
Oksana Ponzel Надіялась що викинуть документи. Але поки без результатно((( але в поліцію я ходила і все написала!
Людмила Ортутай Я в тих клятих маршрутках і на ринках завжди за сумку тримаюся. За звичкою так роблю і в Угорщині. Подруга сміється, хоча в них також буває. Але поліція одразу реагує.
Людмила Триняк Читаю коменти і в шоці чесно кажучи. Ця скотиняка вже людям купу проблем наробила і не боїться шо попадеться...Та і Бога не боїться шо ті руки їй нахер повідгнивають за таке. Раніше якось не так нагло людей грабували...а тепер нічого не бояться....
Юлия Северин Брату коллеги по работе, который дал в глаз одному из ворюг, догнали и ударили заточкой. лежит в реанимации. цена вопроса была 60 грн
Юлія Дуб Опис схожий на ту злодійку, яку ми затримували кілька разів, привозили у відділок, а звідти її відпускали((( і так майже у кожного патруля. Потім казали, що вона ніби кудись поїхала. Може уже знову повернулася?

 


01 жовтня 2018, 12:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті поліція встановила осіб, причетних до збройного нападу на мешканця Берегівщини

На Закарпатті прокуратура погодила підозри 8 учасникам злочинного угруповання

На Львівщині жорстоко вбили, спалили та закопали підлітків

На Ужгородщині прокурором доведено вину адвоката, який смертельно травмував дівчинку

На Закарпатті затримали учасників злочинного угруповання

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину