Рубрика: Суспільство

01 жовтня

За 9 місяців 2018 року дільничні офіцери поліції розкрили майже 1400 кримінальних злочинів

foto

З початку року на території Закарпаття дільничні офіцери поліції розкрили 1368 кримінальних злочинів

Крім того, повсякденно вони виконують ряд інших завдань, серед яких протидія сімейному насильству, вилучення кримінальної  зброї та виявлення заборонених речовин, обіг яких в Україні обмежений  або взагалі заборонений.

Поліція підбиває підсумки роботи за 9 місяців поточного року. За цей період у області дільничні офіцери поліції показали хороші результати. За звітний період правоохоронцями цього сектору поліції розкрито 1368 кримінальних злочинів. Крім того, дільничні вилучили з обігу 44 одиниці незаконної зброї, розкрили 43 факти незаконного обігу нарковмісних речовин та розшукали півсотні злочинців. 

З початку року ними складено 9619 протоколів за Кодексом України про адміністративні правопорушення. Найчастіше у цьому випадку мова йде про фіксацію фактів сімейного насильства, тобто порушення за статтею 173-2 КУпАП. 

До слова, сьогодні стати частиною цього команди може кожен, хто пройде конкурсний відбір. Поліція шукає дільничних офіцерів поліції для обслуговування територіальних громад, яких тепер у області існує шість. Поліцейський, який пройде відбір та стане дільничним, працюватиме виключно на території громади та допомагатиме у вирішенні складних проблем її мешканцям. Увійди до складу колективу та стань на варті правопорядку у твоєму районі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської област


01 жовтня 2018, 11:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Як вибрати похідний ніж?

В Ужгороді до пацієнтів, з підозрою на коронавірус, виїжджатимуть мобільні бригади

Середня зарплатня на Закарпатті у лютому 2020 року становила 9257 гривень

Поліцейські Закарпаття виявили п’ятьох нетверезих водіїв

Коронавірус вдарив по фінансах 60% українців – опитування

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину