Рубрика: Суспільство

29 вересня

Дев’ятиповерхівка із сотнями квартир руйнується просто на очах

foto

Ужгородська дев’яти­поверхівка на вулиці Заньковецької — із ряду відомих колись «Народ» і «Партія», «Єдині» — в аварійному стані (будинки 3, 7, 9).

Вже не перший рік мешканці дому просто волають про катастрофічний стан будинку, починаючи від підвалу і закінчуючи дахом, на якому через відшарований руберойд і не облаштовані ливнівки, під час дощів заливає квартири...

Жахливий сморід від застояної води в підвалі за радянських часів ЖРЕР долав просто: забивали віконця з підвалів на вулицю дошками, а робіт у підвалі ніяких не проводили. Ще одна проблема — непрацюючий ліфт.

ОСББ мешканці 176 квартир створили лише у квітні, але зі спадком, який залишився після років бездіяльності ЖРЕРів, впоратися самотужки не можуть: технічної документації та акта списання з комунальної власності міста їм не передали досі, кажуть телеканалу Сіріус. Через це ОСББ не може укласти договору з Департаментом соцзахисту, а люди в будинку, 80% яких пенсіонери — отримати субсидії...

У міськраді на цю проблему кажуть, що на найближчому виконкомі приймуть акт списання будинку. Це дозволить запустити процес отримання людьми субсидії, але технічна документація, виявляється, загубилася!.. Тому наступного року для будинку виготовлять нову. Проблеми ж підвалу в домі вноситимуть першочергово в плани капремонту будинку на наступний рік. Перелік цей формуватимуть у листопаді, а скільки коштуватиме ремонт та чи ввійде будинок у цей список — буде відомо лише у лютому.

РІО


29 вересня 2018, 17:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Для чего нужна консультация травматолога

З початку року населення Закарпатської області зменшилася на 3232 особи

Корисні поради щодо вибору пральної машини

Вся Україна з 23 вересня переходить у «жовту» карантинну зону

Вчора щеплення від COVID-19 отримали майже 109 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено