Рубрика: Культура

29 вересня

21-м Чемпіоном Закарпатської ліги КВН став «Одуванчик» (фото)

foto

Опісля кількарічної перерви, головна гра сезону – фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН – повернувся у зал драмтеатру.

У грі, що відбулась 27 вересня, за головний титул поборолися 5 команд: 

«СЧАСТЬЕ БЫВАЕТ РАЗНОЕ»
«ОДУВАНЧИК»
«Я БОЛЬШЕ ТАК НЕ БУДУ»
«ДРОБОВИК БІТБОКСЕР» (ФІФ УжНУ)
«СВІДКИ ГЕРОДОТА» (ф-т історії та МВ УжНУ)

У журі цього разу були тільки чемпіони ЗЛ КВН минулих років: Максим Мощак, Денис Лагодін, Наталія Ганусин, Ярослав Мячин, Марк Поливяненко, Едуард Коваленко та Рудольф Білак. 

Команди боролися у 4 конкурсах: візитці (з відео), розминці, капітанському та фрістайлі. Попередньо у Інстаграмі проводився конкурс на краще відео-запрошення. 
Протягом усієї гри, від конкурсу до конкурсу лідер змінювався, хід гри міг вирішити будь-який етап. 

У візитці «Я больше так не буду» презентувало боксерський бій між Олександром Сито та бабусею Олександра Усика. «Одуванчик» показував, що було б, якби у відеороликах усі сцени насилля замінювали на передвиборчу агітацію. «Дробовик» перетворився на команду XS. Тріо Вожатої, Диспетчера та Бога було у «Щасті», а «Свідки Геродота» екранізували історичний репчик.

Розминка складалася із двох частин: питання від журі та завдання-картинки. 
Цікавим став формат капітанського конкурсу – «Вибори мера». Тут учасники повинні були за 1 хвилину переконати суддів проголосувати саме за їхнього кандидата. На кону – один бал, і тільки. У підсумку переможцем на цьому етапі стала команда «Я больше так не буду». 

У фрістайлі фіналісти вийшли із неочікуваними персонажами. Історики – із фотографом та ведучим Євгеном Оборевичем. У підмогу «Я больше так не буду» на відеозв’язку взяли Святослава Антіпова із «Загорецької», а також відомих квнівців Артура Симоняна та Івана Граба. Церемонію «50 граммі» «дробовикам» допоміг провести Павло Компанієць (команда «4-й поверх») та уся команда «Радужный Енот». «Одуванчик» підключив тяжку реп-артилерію – гурт «Уйко Шоні» (Микита Семенов та Владислав Шитів), а також «високогірця» Василя Шовака та ведучого, інста-блогера Валерія Костинського. За «Счастье» зіграв редактор, FB-блогер Олександр Шевелюк, а також дійсно Олег Винник aka Ігор Шарапа та його «фанатки» - Марина Федчик і Надія Жукова (яких, чомусь, не узяли у журі). 

Фінальний результат виявився настільки щільним, що долю 21 «золота» ЗЛ КВН вирішили 0,4 бала! Тож, третіми фінішували дівчата «Счастье бывает разное», срібло забирає «Дробовик-бітбоксер», а Чемпіоном стають «Одуванчик»!

Усі учасники фіналу отримали призи відспонсорів – Fratelli, а переможець отримав ще й приз від МКТ. Всіх призерів нагородили красивими хенд-мейд кубками. 

Результат гри у цифрах: 
1)    «Одуванчик»: 1,0 + 5,2 + 5,6 + 0 + 7,0 = 18.8
2)    «Дробовик бітбоксер»: 0,4 + 6,0 + 6,0 + 0 + 6,0 = 18.4
3)    «Счастье бывает разное»: 0,6 + 6,0 + 4,8 + 0 + 6,6 = 18.0
4-5)    «Я больше так не буду»: 0,6 + 4,6 + 4,8 + 1 + 5,8 = 16.8
4-5) «Свідки Геродота»: 0,6 + 5,4 + 5,2 + 0 + 5,6 = 16.8

Але КВН і 21-ий сезон на цьому не завершується: уже 11 жовтня у ПАДІЮНі зіграють фінал КУБКУ, а також підіб’ють підсумки сезону. Не прощаємося!

Любіть КВН!

Сашка Артюхіна

Повний фотозвіт - ТУТ

 

КВН


29 вересня 2018, 10:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У жовтні відбудеться обласний дитячо-юнацький конкурс живопису імені А. Ерделі

На Тячівщині поліцейські затримали вантажівку з деревиною сумнівного походження

В ювілейний рік проявляються таланти Закарпатського муздрамтеатру

Василь Густі – лауреат премії ім. В. Винниченка

Сприйняття України за кордоном - як до нашої культури ставляться пересічні європейці

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено