Рубрика: Суспільство

29 вересня

Урок з безпеки на дорозі поліцейські Мукачівщини провели учням Великолучківської школи (фото)

foto

Поліцейські ювенальної превенції Мукачівського відділення зі школярами початкової ланки загальноосвітньої школи села Великі Лучки провели заняття в рамках заходів «Безпечна дорога до школи».

Анатолій Попович та Тетяна Когут, інспектори сектору ювенальної превенції відділення поліції в рамках Тижня безпеки дорожнього руху зустрілись з  учнями  4-их класів. Розпочинаючи урок, правоохоронці розповіли дітям про безпеку пішоходів на дорозі, необхідність використання світловідбиваючих елементів на одязі в темну пору доби, правила катання на велосипедах,  самокатах та інше.

Використовуючи навчальні плакати, правоохоронці разом зі школярами на практиці розглянули дорожні ситуації, які трапляються з пішоходами на дорозі. Учні взяли активну участь в обговорені питань щодо збільшення кількості світлофорів, пішохідних переходів, велосипедних доріжок,  які,  на думку четвертокласників,  допомогли б зменшити аварійність на дорогах.

Педагоги запросили частіше навідуватись поліцейських до їхнього навчального закладу, адже навчаючи дітей з початкових класів, ми виховаємо в них дисциплінованих учасників дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


29 вересня 2018, 9:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Для чего нужна консультация травматолога

З початку року населення Закарпатської області зменшилася на 3232 особи

Корисні поради щодо вибору пральної машини

Вся Україна з 23 вересня переходить у «жовту» карантинну зону

Вчора щеплення від COVID-19 отримали майже 109 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено