Рубрика: Культура

24 вересня

25 вересня в Ужгороді виступлять талановиті музиканти

foto

У рамках Х Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч

У Закарпатській обласній філармонії триває Х Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч.

Наступний концерт відбудеться 25 вересня.

І ви просто зобов’язані прийти послухати гру цих надзвичайно талановитих молодих виконавців: Тетяну Тіщенко (орган), Вілліама Варгу (кларнет) та Вероніку Нурієву (віолончель).

Тетяна – вихованка Наталії Висіч і багаторазова учасниця цього фестивалю. Це серйозний, досвідчений музикант і справжній трудоголік. Попри всі свої досягнення – дипломи Ужгородського музичного училища ім.Д.Є.Задора, філії Донецької державної музичної академії та Мукачівського державного університету, перемоги на конкурсах, викладацьку роботу – вона вирішила вдосконалювати виконавську майстерність і наразі навчається у Празькій консерваторії по класу органа у відомого чеського органіста Яна Калфуса та по класу фортепіано у Яни Махарачкової.

Вілліам Варга теж добре знайомий ужгородській публіці – цей високий красень після закінчення музичного училища (клас викладача Ференца Томича) працював артистом у Закарпатській обласній філармонії, неодноразово заявляв про себе як соліст, був ініціатором кількох музичних проектів. Віллі має великий творчий потенціал і не збирається зупинятися на досягнутому. Новим етапом у професійному становленні юнака став вступ до Вищої музичної школи ім.Б.Бартока у м.Мішкольц (Угорщина) та участь у Міжнародному конкурсі виконавців на духових інструментах імені В.Антоніва та М.Закопця (м.Львів, 2018).

Наймолодшою у цьому тандемі є Вероніка Нурієва – дівчинці всього 14 років. Проте вона з раннього дитинства наполегливо опановує свій улюблений інструмент, тим більше, що має за приклад свою маму – відому у нашому краї віолончелістку Діану Гавату. А базову освіту отримала в одного з кращих в Україні викладачів Мирослава Шутка. Вероніка є переможницею регіонального конкурсу віолончелістів у м.Кішварда (Угорщина), лауреатом конкурсу юних талантів ім.Б.Бартока (м.Ужгород), міжнародного конкурсу «Talents for Europe» у м.Дольній Кубін (Словаччина), бере участь у різних концертних проектах, що відбуваються у столиці Угорщини. А віднедавна навчається на підготовчому відділенні Кошицької консерваторії у класі професора Міхаела Чкрвенака.

У концерті також візьме участь камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош).

 Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

У програмі твори Д.Букстегуде, Ф.Мендельсона, П.Ебена, Г.П’єрне, А.Гільмана, Й.К.Баха, Ї.А.Бенди.

Початок о 18.30.

Підготувала Таїсія Грись


24 вересня 2018, 15:43
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У жовтні відбудеться обласний дитячо-юнацький конкурс живопису імені А. Ерделі

На Тячівщині поліцейські затримали вантажівку з деревиною сумнівного походження

В ювілейний рік проявляються таланти Закарпатського муздрамтеатру

Василь Густі – лауреат премії ім. В. Винниченка

Сприйняття України за кордоном - як до нашої культури ставляться пересічні європейці

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено