Рубрика: Суспільство

24 вересня

На Закарпатті запрацює Карпатський екологічний центр

foto

На горі Піп Іван

22 вересня на горі Піп Іван було підписано чотиристоронній Меморандум про створення на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» Карпатського екологічного центру.

Підписали меморандум заступник міністра освіти та науки України Максим Стріха, заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, а також керівники Прикарпатського національного університету та Карпатського національного природного парку. Г

оловним завданням екологічного центру стане збереження та стале використання біологічного і ландшафтного різноманіття, природної та культурної спадщини Чорногірського масиву.

Загальна екологічна безпека Карпатського регіону підтримуватиметься відповідно до норм національного і міжнародного законодавства.

Нагадаємо декілька основних екологічних проблем Карпатського регіону.

Це насамперед порушення екологічної рівноваги внаслідок впливу на екосистему шкідливих підприємств. Крім того, викликає занепокоєння хімічне та біологічне забруднення поверхневих водойм басейнів великих водних артерій. Ще одна проблема - забруднення довкілля промисловими та побутовими відходами, а також недостатньо застосовані зусилля щодо їх переробки та утилізації. Хвилює екологів й розвиток небезпечних процесів внаслідок шкідливої дії повеней, паводків, селів, зсувів.

Серед проблем, що потребують вирішення також деградація унікальних природних екосистем, втрата біологічного різноманіття.

Джерело: Фіrtka.if.ua


24 вересня 2018, 10:59
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Для чего нужна консультация травматолога

З початку року населення Закарпатської області зменшилася на 3232 особи

Корисні поради щодо вибору пральної машини

Вся Україна з 23 вересня переходить у «жовту» карантинну зону

Вчора щеплення від COVID-19 отримали майже 109 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено