Рубрика: Суспільство

16 вересня

Папа Франциск закликав членів мафії покаятися

foto

Під час візиту на Сицилію він виступив зі зверненням до членів мафії у якому закликав їх відмовитися від злочинів і насильства

У своїй промові папа Франциск сказав, що члени організованої злочинності, багато з яких ходять до церкви й відкрито демонструють свою релігійність, «не можуть вірити в Бога й бути мафіозі» одночасно. Про це інформує ВВС.

Понтифік звернувся до них, використовуючи слова «дорогі брати й сестри». Як повідомляється, Папа Римський прибув до Палермо, столиці Сицилії, щоб вшанувати пам'ять отця Джузеппе «Піно» Пулізі. Він був убитий мафією 1993 року після того, як вступив у відкрите протистояння з організованою злочинністю, що контролювала місто.

2013 року його зарахували до лику блаженних мучеників. «Мафіозі не живе по-християнськи, бо своїм способом життя він іде проти Бога та грішить», - сказав папа на проповіді, послухати яку в портовому районі Палермо зібралися 80 тисяч чоловік.

«Я кажу членам мафії: змінюйтеся, брати й сестри! Досить думати про себе і про свої гроші. Зверніться до істинного бога, до Ісуса Христа, дорогі брати й сестри», - сказав понтифік.

Як зазначається, історія взаємин церкви й організованої злочинності на півдні Італії є суперечливою. Наприклад, кардинал Ернесто Руффіні, архієпископ Палермо в 1945-1967 роках, просто заперечував існування мафії, а головним ворогом церкви називав комунізм. Багато учасників мафіозних угруповань є релігійними та вважають, що мають заступництво святих. 


16 вересня 2018, 11:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Польщі затримали п'ятьох будівельників з України

Індексація пенсій у березні торкнеться близько 10 мільйонів українських пенсіонерів

Вступив у дію Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня"

Щоб розмитнити «євробляхи» бажаючих, Закарпатська митниця ДФС перейшла в посилений режим роботи

Вчені з’ясували, як жорстокі відеоігри впливають психіку дітей

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину