Рубрика: Бізнес

14 вересня

Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету понад 3 млрд грн

foto

За вісім місяців

Вісім місяців на Закарпатській митниці ДФС – 3 млрд 561,7 млн грн до бюджету Згідно зі статистичними даними, протягом січня-серпня 2018 року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету 3 млрд 561,7 млн грн податків.

Відносно аналогічного періоду 2017 року до казни спрямовано на 1 млрд 48 млн грн більше. Зокрема, лише в серпні цього року казна отримала від найзахіднішої митниці країни 429,2 млн грн. Виконання індикативу забезпечено на 102,2 %. Фахівці Закарпатської митниці ДФС переконані, що суттєві показники надходжень до бюджету – спільні здобутки митниці та суб’єктів ЗЕД.

У серпні 20 найбільших платників податків перерахували до держбюджету податків та зборів на суму понад 287,4 млн грн, що складає 64 % здійснених перерахувань. Це свідчить про те, що імпортери використовують і належно оцінюють вигідне розташування Закарпатської митниці ДФС та якісне сервісне обслуговування.

Варто зазначити, що основними бюджетоформуючими товарами серпня 2018 року на Закарпатській митниці стали такі товари: - автомобілі легкові (108,2 млн грн); - машини автоматичного оброблення інформації (30,5 млн грн); - кузови (25,2 млн грн); - трактори (15,1 млн грн); - частини та пристрої моторних ТЗ (12 млн грн); - вироби з пластмаси (11,7 млн грн) тощо.

ДФС у Закарпатській області


14 вересня 2018, 11:52
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Взяти кредит на картку онлайн - оптимальний варіант для тих, кому потрібні гроші

Які автоматичні ворота на виробництво краще встановлювати в Івано-Франківську, знають фахівці WISNIOWSKI-VOROTA-KIEV.COM.UA

Відкатні промислові ворота Wisniowski у Львові – огляд параметрів від фахівців wisniowski-vorota-kiev.com.ua

Товари дорожче 100 євро, що доставляються поштою з-за кордону, хочуть обкласти податком

Офіційний курс гривні на 8 жовтня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину