Рубрика: Кримінал

12 вересня

На Закарпатті підприємець отримав чималий штаф - 781 тис. грн

foto

У підприємця з Мукачівщини виявлено 7 незареєстрованих працівників

У підприємця з Мукачівщини виявлено 7 незареєстрованих працівників. Відтак за результатами зібраних матеріалів, Управління Держпраці у Закарпатській області наклало на горе-підприємця штраф понад 781 тис. грн, – зазначають в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області. 

Варто зазначити, що документальна планова виїзна перевірка з питань дотримання вимог податкового законодавства щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів, дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками, проводилась відповідно до плану-графіка.

В ході перевірки із застосуванням інформаційних баз даних ДФС, щодо перетину кордону транспортними засобами, які належать ФОП, встановлено використання праці сімох фізичних осіб без відповідного нарахування доходу та сплати податків.

За результатами проведеної перевірки, працівники фіскальної служби краю склали акт та направили матеріали перевірки до Управління Держпраці у Закарпатській області для вжиття відповідних заходів в межах компетенції.

Відтак за результатами розгляду цих матеріалів, Управлінням Держпраці накладено штраф 781 тис. грн на підприємця, який надає послуги з міжнародних перевезень.

ДФС у Закарпатській області


12 вересня 2018, 9:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Вночі прикордонники затримали росіянина, який прямував коліями в бік Угорщини

За умисний підпал в Ужгороді місцевого жителя засуджено до 3 років ув’язнення

На Закарпатті викрили двох наркоторговців, а у сховку знайшли ще й чимало зброї (ФОТО)

Перед судом постане група зловмисників, які незаконно переправляли нелегалів до ЄС (ВІДЕО)

На Закарпатті у горах прикордонники виявили дрон з сигаретами (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено