Рубрика: Економіка

23 серпня

Кабмін заборонив аліментним і зарплатним боржникам продавати автомобілі

foto

Кабінет міністрів України заборонив перереєстрацію та зняття з обліку транспортного засобу в разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників. Відповідну постанову уряд прийняв на засіданні у середу, 22 серпня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Кабмін вніс відповідні зміни до Порядку держреєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотовізків, інших прирівняних до них транспортних засобів, мопедів.

Згідно з документом, зокрема, у процесі держреєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортного засобу уповноважені особи сервісного центру МВС перевірятимуть інформацію про його власника в реєстрі боржників і робитимуть відповідну позначку на його заяві власника.

Єдиний реєстр боржників є складовою частиною Автоматизованої системи виконавчого провадження. Його основна мета – запобігання відчуження майна боржником, внесеним до реєстру. До нього вноситься інформація про осіб, що мають заборгованість зі сплати періодичних платежів, а саме – аліментів та заробітних плат понад три місяці, сплата яких здійснюється в межах виконавчого провадження.

Раніше Міністерство юстиції відкрило онлайн-реєстр осіб, які не сплачують аліменти.


 

23 серпня 2018, 12:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Якою буде ціна газу на початку 2020 року?

Майже 875 мільйонів гривень боргують закарпатці за спожитий газ

Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття

В Закарпатській області зросли об’єми житлового будівництва

Кабмін зафіксував ціну на газ для населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину