Рубрика: Суспільство

20 серпня

Німці працюють менше, але продуктивніше

foto

Робоче навантаження на тиждень у Німеччині в 2017 році в середньому становило 34,9 години. Це дещо менше, ніж в інших країнах Євросоюзу.

Як повідомляє Deutsche Welle, такі дані федеральне міністерство праці країни надало у відповідь на запит фракції Лівих у Бундестазі. Цю інформацію опублікували німецькі видання у понеділок, 20 серпня. Міністерство при цьому посилалося на дані Євростату.

В середньому європейці працюють 36,4 години на тиждень. Найменше працюють нідерландці (31,8 години) та датчани (33,8 години). Більше за всіх у ЄС на роботі проводять греки (40,7 години), болгари (40 годин) та поляки (39,4 години). При цьому продуктивність німецьких працівників на 27,2 відсотка вища, ніж в середньому по ЄС. Ще продуктивнішими статистики називають працівників у Люксембурзі, Ірландії та Данії.

Представниця фракції Лівих Джесіка Татті (Jessica Tatti) вважає дані з відповіді міністерства ілюстрацією того, що робітникам варто надавати більше вільного часу для приватного життя, оскільки "зрештою, це всім піде на користь, також і підприємствам". За словами Татті, надмірна кількість робочих годин не лише знижує продуктивність роботи, але і підвищує ризики помилок і нещасних випадків, а в довгостроковій перспективі - викликає в працівників різного роду захворювання.


20 серпня 2018, 15:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Менш як третина дітей в Україні вакцинуються за графіком

Підприємцеві з Іршавщини доведеться сплатити штраф понад 400 тисяч гривень

Особенности рациона малышей до года

В центральній частині Ужгорода сьогодні будуть перебої водопостачання

Навчання одного школяра в Україні коштує у середньому 23 тисячі гривень

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину