Рубрика: Суспільство

15 серпня

Помер автор "Канікул в Простоквашино" Едуард Успенський

foto

У Москві на 81-му році життя помер дитячий письменник і сценарист Едуард Успенський.

 

 
Письменник помер на 81-му році життя. © Собеседник

У Москві на 81-му році життя помер дитячий письменник і сценарист Едуард Успенський, який так полюбився читачам своїми творами "Канікули в Простоквашино" і "Крокодил Гена".

"У Москві помер Едуард Успенський, автор" Канікул в Простоквашино "," Крокодила Гени "і багатьох інших творів. Вічна пам'ять, спасибі за дитинство", - йдеться в повідомленні Telegram-каналу Mash.

Повідомляється, що письменник кілька років боровся з онкологічним захворюванням, проходив лікування в Німеччині. Після повернення в Москву його стан погіршився. Письменник помер у своєму будинку в Новій Москві.

Перша книга Успенського про Дядю Федора "Дядько Федір, пес і кіт" була опублікована в 1974 році. За книгою було знято три популярних мультиплікаційних фільми: "Троє з Простоквашино", "Канікули в Простоквашино" і "Зима в Простоквашино".

Серед популярних персонажів, придуманих ним — Крокодил Гена і Чебурашка, кіт Матроскін, Дядько Федір, листоноша Пєчкін, пес Шарик, брати Колобки, Гарантійні чоловічки ( мультверсія "Фіксики").

 

Нагадаємо, студія "Союзмультфільм" представила першу серію продовження мультфільму про Простоквашино. Автори нового мультфільму спробували осучаснити героїв, тому листоноша Пєчкін приносить "по інтернету відправлені посилки", Шарик робить селфі з зайцями, а Дядько Федір - маленький хіпстер.


15 серпня 2018, 11:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На декількох вулицях Ужгорода сьогодні ускладнено рух

В Закарпатті утворилася величезна черга на дорозі обласного значення "Мукачево-Рогатин"

Основний акцент під час виборів слід зробити на взаємодії з громадою та правоохоронними органами на місцях – Сергій Князєв

Дітей до шести місяців необхідно годувати виключно грудним молоком - ВООЗ

Зі спекою на Закарпаття повернулися й пожежі в екосистемах

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину