Рубрика: Економіка

14 серпня

В Україні різко скоротилося виробництво авто

foto

Причиною падіння стало різке скорочення виробництва на заводі Єврокар, який залишився єдиним в Україні виробником легкових авто.

У липні порівняно з червнем виробництво автотранспортних засобів в Україні знизилося на 67%. Всього в минулому місяці була випущена 221 одиниця автотранспорту. Про це у вівторок, 14 серпня, повідомляє прес-служба асоціації Укравтопром.
 
"Липневий результат роботи українського автопрому порівняно з минулим роком зменшився на 57%. Всього в минулому місяці було випущено 221 од. автотранспорту. Від'ємна динаміка була зафіксована також і по відношенню до червневого показника поточного року (-67%)", - йдеться в повідомленні .
 
Зазначається, що формування такого негативного тренду сталося внаслідок різкого зниження обсягів великовузлового складання на заводі Єврокар (Закарпатська область), який є єдиним працюючим у цьому році підприємством легкового сегмента вітчизняного автопрому.
 
За місяць на підприємстві було зібрано лише 150 автомобілів, що у два рази менше, ніж роком раніше, і майже в чотири рази менше за його червневий обсяг випуску.
 
Виробництво вантажних автомобілів у минулому місяці становило лише п'ять одиниць, що в 10 разів менше від результату річної давності.
 
Виробники автобусів за місяць випустили 66 машин, що на 8 одиниць більше, ніж у липні 2017 року, і в той же час на 11 машин менше за червневий показник.
 
Загалом з початку року в Україні було виготовлено 4074 одиниці автотранспортних засобів, що на 1,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

За матеріалами: Кореспондент


14 серпня 2018, 11:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже 875 мільйонів гривень боргують закарпатці за спожитий газ

Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття

В Закарпатській області зросли об’єми житлового будівництва

Кабмін зафіксував ціну на газ для населення

Газ може подорожчати до 13 тисяч гривень - ЗМІ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину