Рубрика: Надзвичайне

10 серпня

Унаслідок авіаудару в Ємені загинули щонайменше 29 дітей - МКЧХ

foto

Ще стільки ж були поранені

Унаслідок авіаудару по шкільному автобусу у північному Ємені загинуло щонайменше 29 дітей молодше 15 років, ще стільки ж були поранені. Про це інформує Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ), повідомляє DW.

"Щонайменше 29 дітей молодше 15 років загинули під час атаки на автобус у підконтрольному повстанцям-хуситам північному Ємені", - йдеться у повідомленні.

Загалом унаслідок авіаудару загинули щонайменше 47 осіб. Відомо також про 48 поранених, серед яких 30 дітей. Як повідомлялося, арабська коаліція під проводом Саудівської Аравії під час авіаудару влучила у шкільний автобус на території, яку утримують повстанці-хусити.

Представники коаліції стверджують, що повітряна атака була націлена на повстанців, які використовували дітей як "живий щит". Війна у Ємені точиться між хуситами та міжнародно визнаним урядом, який користується військовою підтримкою саудитів.

В результаті конфлікту, що триває три роки, загинули 10 тисяч людей, ще два мільйони стали біженцями або внутрішньо переміщеними особами. Війна спричинила тяжку гуманітарну кризу в країні, зокрема епідемію холери та брак харчів.


10 серпня 2018, 12:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Прикарпатті у прірву зірвалась вантажівка (фото)

Вчорашнє погіршення погодних умов та ожеледиця додало чимало роботи закарпатським рятувальникам (фото)

Стан проїзду на автодорогах та перевалах Закарпатської області

У Мукачеві на Петефі сталась пожежа

У Берегові серед вулиці загорілось дерево

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину