Рубрика: Суспільство

08 серпня

Угорські прикордонники поставили Костянтину Меладзе в паспорт «ведмедика»?

foto

Українському продюсеру та композитору Костянтину Меладзе заборонили в'їзд до країн Євросоюзу до 2020 року через проблеми з паспортом

Вчора, 7 серпня, у ЗМІ з’явилася інформація, що композитор та продюсер Костянтин Меладзе не зміг потрапити до Угорщини чирез проблеми з паспортом. 

Сьогодні дана історія отримала продовження. Ввечері 6 серпня Костянтин Меладзе був затриманий угорськими прикордонниками на виїзді із Закарпатської області і на в’їзді в Угорщину, повідомляє телеканал новин «24» з посиланням на джерело у Державній міграційній службі України.

Зокрема, композитор намагався переїхати кордон через пункт пропуску «Лужанка – Берегшурань». Там, його завернули угорські прикордонники. Вони забрали у Меладзе закордонний паспорт через підозру у підробці штампів у ньому.

«Ситуація дійсно мала місце. Він перетнув кордон України, а вже на території Угорщини в угорської сторони виникли питання до його документів, і вони нібито заборонили йому в'їзд до Угорщини, і він повернувся назад», - повідомило джерело Інтерфакс-Україна в правоохоронних органах України.


08 серпня 2018, 18:47
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Чому падає рівень освіченості української молоді

Урожайний рік для англійських археологів: Які історичні знахідки допомогла зробити спека

Складено список святкувань та фестивалів Закарпаття у вересні 2018 року

Втрачений Ужгород: як змінювалася площа Театральна (фото)

Шкільний БУМ: скільки коштує зібрати в школу учня на Закарпатті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину